Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 21:08:17

Борзнянський оркестр отримав звання народного

11.12.2013   12:22Агенцiя

– Півтори години пролетіли, як одна мить! Я б слухали їх ще і ще. Особливо, коли співає Роман Кизюн, Станіслав Собора або Василь Ровний.

– Ці чоловіки – наша гордість. Дуже раді, що в складі оркестру є й обдаровані діти. Отже, росте достойна зміна. Спасибі батькам і вчителям за музичне виховання.

Приблизно так відгукувалися задоволені глядачі, котрі прийшли 28 листопада на концерт аматорського духового оркестру при районному будинку культури. Серця людей зворушили чарівні мелодії вальсів, танцювальних композицій, знайомих з дитинства українських пісень та зарубіжної класики.

Окрім теплих слів та квітів від вдячних земляків, колектив отримав схвальні слова і від методистів обласного управління культури і туризму, котрі теж були присутні на концерті.

– Сьогоднішній виступ для нас був своєрідним екзаменом – ми виборювали звання народного колективу, – говорить диригент і керівник Миколи Погрібний. –Тому, як буває в таких випадках, дещо хвилювалися. Однак, як бачите, глядачам і журі сподобалося.

Слід сказати, що оркестр з Борзни таки отримав звання народного колективу. З чим, власне, ми його й вітаємо.

"Вісті Борзнянщини"

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини