На малюнках Андрія Карнабеда – старий Чернігів та дивовижні краєвиди
Днями на стародавньому Валу, у Колегіумі, розпочала роботу виставка художніх творів Андрія Антоновича Карнабеда, засновника фондів чернігівського архітектурно-історичного заповідника, відомого краєзнавця, невтомного захисника старожитностей.

За фахом він архітектор, але Андрій Антонович також багато уваги приділяв і увічненню в художніх творах пам’яток минулого.
В експозиції рідкісні малюнки: фрагмент будинку колишнього Миколаївського єпархіального братства з каплицею на честь Олександра Невського (тепер обласний філармонійний центр, 1950 р.); П’ятницька церква ХІІ ст. в процесі реставрації (1950-і рр.); Катерининська церква ХVІІІ ст., вигляд до реставрації (1950-і рр.); Казанський собор ХІХ ст. у Семенівці (1970-і рр.) та інші. На виставці бачимо і старовинні затишні хатинки, краєвиди Чернігова та інших міст України.
А на одній з картин і Андрій Карнабед, його намалював майстер пензля, народний художник України Анатолій Никифорович Шкурко.
Завітайте на виставку художних творів Андрія Карнабеда, помилуйтеся старожитностями та дивовижними краєвидами.
Останні новини Чернігівщини
У чернігівському ветеранському просторі святкували День борщу 16:04
Вже традиційно у другу суботу вересня українці відзначають День борщу.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00
Протягом минулої доби зареєстровано 23 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 22 пожежі.
Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” та ОВА запускають освітні заходи для громад Чернігівської області 15:58
Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” спільно з Чернігівською обласною військовою адміністрацією розпочинає серію навчальних заходів для представників органів місцевого самоврядування громад Чернігівської області.
Презентація артбуку "Етноекзистенція" 15:55
11 вересня у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових у межах засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація артбуку "Етноекзистенція", автори-упорядники якого – прилуцькі історики і краєзнавці Віктор Моренець та Ігор Павлюченко.

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення 10:32
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської окружної прокуратури визнано винним 50-річного чернігівця у закінченому замаху на умисне вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова його засуджено до 7 років позбавлення волі.