Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 травня, 19:56:36

Чернігівський соловей зачарував Кіпр

05.12.2013   08:14Агенцiя

Майстер-клас у La Scala, випуск музичного альбому, запис компакт-диска виспівав собі у місті з промовистою назвою Пафос, що на Кіпрі, соліст Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм Сергій Сулімовський.

А найдорожчою нагородою для молодого співака став диплом лауреата ІІІ Міжнародного музичного фестивалю «MUSIC OPEN PAFOS — 2013», який цього разу був присвячений 200-річчю відомого композитора Джузеппе Верді.

Узяти участь у цьому престижному дійстві й представити Україну нарівні зі знаними артистами багатьох країн Сергія запросили співзасновники фестивалю — російський композитор Олександр Морозов та продюсер Марина Паруснікова. Їм сподобався молодий співак із прекрасним голосом і яскравим артистизмом.

«Його доля — свідчення того, що талант разом із цілеспрямованістю й наполегливістю долає всі перешкоди, — так відгукується про Сергія директор-розпорядник колективу естрадних виконавців філармонійного центру Тетяна Шевченко. — Співати Сергій почав дуже рано.

Виховувала його мама, їхнє матеріальне становище було скрутним, тому першою сценою для хлопця став підземний перехід, де він виконував популярні пісні під гітару. Там його і запросили взяти участь у обласному конкурсі молодих виконавців «Сівертон». Сергій став переможцем».

Далі було навчання і ще багато конкурсів. Сергій став провідним солістом-вокалістом, улюбленцем чернігівської публіки.

У підготовці складної програми до фестивалю на Кіпрі Сергієві допомагала концертмейстер філармонійного центру заслужений працівник культури України Світлана Пилипенко. А поїздка стала можливою завдяки фінансовій підтримці голови Чернігівської облдержадміністрації Володимира Хоменка.


http://ukurier.gov.ua/uk/news/chernigivskij-solovej-zacharuvav-kipr/
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 25 нових випадків COVID-19

Виявлено 25 нових випадків COVID-19 17:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 травня в області зафіксовано 25 нових випадків COVID-19.

Національний заповідник

Національний заповідник "Чернігів стародавній" відновлює екскурсійну діяльність 17:10

З 6 травня відновлюється екскурсійна діяльність на всіх музейних об’єктах Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» (у Колегіумі, Борисоглібському соборі, Антонієвих печерах).

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА 16:36

Заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області на 1 квітня 2021 року становила 10,7 млн.грн.

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі 13:54

У Чернігові відсьогодні відновлюється робота міського пасажирського транспорту у звичайному режимі. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 6 травня.

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху 13:08

6 травня о 01:36 до Служби порятунку "101" у м. Коріківка надійшло повідомлення про пожежу будівлі деревообробного цеху ТОВ "Ванесса", що у районному центрі.