Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 листопада, 20:20:54

Фестиваль "Живая вода" зібрав колективи з усієї України. ФОТО. ВІДЕО

04.12.2013   12:12

У Чернігові відбувся Загальноукраїнський фестиваль етнічного танцю "Живая вода". Організатором заходу виступала школа танцю "Ліла" (Чернігів).

Всього на фестиваль зібралися більше 20 колективів з Харкова, Києва, Дніпропетровська, Одеси, Ніжина, Мінська та Чернігова. Міський палац культури у Чернігові перетворився на справжній епіцентр жіночності, краси та грації.

Яскраві костюми, прекрасні танцівниці і вдячна публіка - все це створювало неймовірне відчуття танцювального фестивалю. Дівчата на сцені своїми рухами, грацією та пластикою довели, що сила жінки у її жіночності.

На сцені були представлені 32 хореографічні поставновки. Серед них трайбл, індійські танці, беллі-данс, східні танці із шалями, афро-кубинський та таджицький танець. Особливим та неповторним був тайський "Танець богіні Гуань Інь" у виконанні київського колективу "Посмішка сонця".

Окремо хочу сказати про фламенко. Глядачі побачили одинадцять варіантів цього танцю. Кожна постановка була неповторна, але всі вони обєднані одним: чіткість рухів і грація у виконанні. Але найбільше овацій зірвало фламенко "Sementales de noche" у виконанні чоловічого колективу школи танцю "Ліла", постановка Сергія Зубрицького.

На другий день фестивалю проходили майстер-класи з етнічних танців, під час яких всі бажаючі мали змогу приєднатися до мистецтва танцю.

Шоу-belly-dance "Чингиз-хан" у виконанні "Rars Medan". Постановник Марія Шамархан.  

Останні новини Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини 16:38

Вчергове окупанти поцілили по прикордонню Чернігівщини і Сумщини.

До уваги мешканців Чернігова і району!

До уваги мешканців Чернігова і району! 16:33

Сьогодні з 16:30 до 20:00 будуть проводитися нічні стрільби з використанням автоматичної стрілецької зброї на полігоні на околицях міста.

Як вимушені переселенці допомагають Менській громаді. Історія Світлани 14:51

Якщо людина мала сильну громадську свідомість та позицію до того, як почалось повномасштабне вторгнення, то вона її не позбувається і тепер, а навпаки - максимально адаптується в умовах війни на новому місці і допомагає громаді, яка її прийняла.

 Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД?

Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД? 11:06

За 9 місяців цього року в Чернігівській області виявлено 265 нових випадків ВІЛ-інфекції. В порівняні з минулими роками, ця цифра не збільшилась. Але вона могла би бути меншою, якби не бойові дії на нашій території. Війна – це завжди кров. А кров - один із можливих шляхів передачі ВІЛ. Тому кількість звернень в області щодо обстеження на ВІЛ, починаючи з квітня, відчутно зросла. Про це розповідає піар-менеджерка ГО «Відродження нації» Ірина Кравець.

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи 10:49

Низку важливих рішень щодо життєдіяльності Чернігівщини в умовах воєнного стану прийняли сьогодні депутати у ході пленарного засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини