Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 06:05:34

До 200-річчя Т.Г.Шевченка: виставка творчих робіт студентів

28.11.2013   09:40

26 листопада у літературно-меморіальному музеї імені М.Коцюбинського відбулась презентація виставки творчих робіт студентів технологічного факультету Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка в галузі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва під назвою: "Раз добром нагріте серце вік не прохолоне". Виставка присвячена 200-річному ювілею з дня народження Т.Г. Шевченка.

Виставку відкрила завідуюча кафедрою педагогіки, психології і методики технологічної освіти, доцент, кандидат педагогічних наук Наталія Носовець. Також, з цією урочистою подією технологічний факультет привітав кандидат історичних наук, проректор з виховної та науково-педагогічної роботи Анатолій Тимошенко. У виступах зазначено, що виставка продемонструвала значний ріст майстерності та професіоналізму студентів за останні роки, адже це вже третя виставка творчих робіт студентів з обраного напряму спеціалізації.

До уваги присутніх представлено понад 500 творчих робіт різних напрямів, зокрема: художня вишивка, вишивка та плетіння бісером, конструювання й моделювання одягу, венеціанська маска, декупаж, художнє різьблення по деревині, розпис, м'яка іграшка, художня фотографія, ліплення, текстильна аплікація, лозоплетіння, флористика, графіка, пастель, живопис, холодний фарфор, художня фотографія, батик, лялька-мотанка та ін.

Експозиція виставки складається з декількох сюжетних ліній, зокрема: любов до України, до його народу, до краси рідного краю у творчості Т.Г. Шевченка, а також,нерозривний зв'язок великого Кобзаря з Чернігово-Сіверською землею.

За словами організаторів, особливість цьогорічної виставки у тому, що при формуванні експозиції акцент зроблений на демонструванні творчих досягнень студентів за роки навчання в університеті, міні-виставках творчих робіт окремих студентів, серед яких: Полевиченко Д., Радченко О., Шпеко О., Стукач Г., Джулай В., Ширай М. та персональних міні-експозиціях викладачів технологічного факультету: Видра О.Г., Пискун О.М., Джевага Г.В., Джевага А.М., Носовець Н.М., Белан Т.Г.

Останні новини Чернігівщини

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33

Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».

Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09

Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.

Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35

З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.

Вікторія Здор виборола дві нагороди на чемпіонаті України з шахів у Львові 15:14

У Львові завершився чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини