Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 08:23:11

Їх кредо – натхнення та творчий пошук

28.11.2013   08:11Агенцiя

Народне аматорське об’єднання «Деснянська палітра» відкрила виставку робіт талановитих художників.

Вже 31 рік своїм прикладом сіверські митці надихають на творчий пошук. Багато чого змінилося за стільки років плідної діяльності, тому виставка цього разу дуже незвична та колоритна.

Таланти повинні об’єднуватись. У виставковому залі Арт-клубу пройшов черговий творчий звіт сіверських художників. За 30 років діяльності митці вже встигли виробити свій неповторний стиль та манеру написання. Деякі з них мають власних учнів. У колективі є як досвідчені, так і молоді художники.

Під час підготовки до виставки митців не обмежували певною тематикою – хтось малював історичні події, хтось зобразив свою сім’ю. На виставці можна побачити натюрморти, портрети, пейзажі Чернігівщини, різних куточків України, світу; яскраві живописні роботи, виконані пастеллю, олійними та акварельними фарбами.

Головна ідея «палітрівців» — заклик людей до творчості та свободи від стандартів. Справжній митець повинен не лише володіти ремеслом, але й мати творчу душу.

Окрім вдосконалення своєї майстерності, митці мають ще багато планів на наступний рік.

http://chodtrk.com.ua/?p=12135
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина розпочала жнива

Чернігівщина розпочала жнива 08:14

В поле вийшов перший комбайн на збирання озимої пшениці.

Верховний Суд підтримав позицію прокурора у справі Комунального підприємства

Верховний Суд підтримав позицію прокурора у справі Комунального підприємства "Ліки України" 08:02

Верховний Суд задовольнив касаційну скаргу прокуратури у справі про передачу в оренду цілісного майнового комплексу Комунального підприємства «Ліки України».

Патрульні продовжують виявляти у громадян ймовірно наркотичні речовини

Патрульні продовжують виявляти у громадян ймовірно наркотичні речовини 07:50

Близько сьомої години вечора, під час патрулювання на вулиці Тихій поліцейські звернули увагу на дівчину, що дивно себе поводила.

Водолази підняли з водойми тіло потопельника, також рятувальники проводять пошуки іншого чоловіка, який міг потонути

Водолази підняли з водойми тіло потопельника, також рятувальники проводять пошуки іншого чоловіка, який міг потонути 07:41

Невтішна статистика загибелі людей під час відпочинку на водоймах є наслідком недотримання, незнання або ж відвертого ігнорування елементарних заходів безпеки.

Тимчасові зміни у роботу громадського транспорту м. Чернігова

Тимчасові зміни у роботу громадського транспорту м. Чернігова 07:33

3 8:00 год. 8 липня до 20:00 год. 15 липня 2020 року відбудеться перекриття руху транспорту по вул. Шевченка від вул. Олега Міхнюка до вул. Олександра Молодчого (рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 07.07.2020 року № 264).