Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 20:29:16

Івасик-Телесик в Чернігівському театрі ляльок

25.11.2013   15:38Агенцiя

23 та 24 листопада Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка презентував глядачам прем’єру, вже другу в новому сезоні, і до того ж справжній казковий хіт - «Івасик-Телесик».

Казкова історія про хлопчика, що з’явився на світ з деревинки, тішила і супроводжувала дитинство не одного покоління маленьких українців. Вона ж і надихнула відомого українського поета Олександра Олеся до написання драматичної казки.

Чернігівські лялькарі втретє звертається до творчості Олександра Олеся – в 2004 році у репертуарі театру з’явилася вистава для найменшеньких «Котик, Півник та Лисичка» за його п’єсою, в 2011 – «Бабусині пригоди» і ось тепер – «Івасик-Телесик».

Незмінно, над цими виставами працював творчий дует у складі режисера-постановника засл. артиста України Віталія Гольцова і сценографа Василя Виходцевського. В роботі над «Телесиком» до них ще приєдналася і талановитий художник – лялькар Тетяна Виходцевська.

Казковий сюжет перед глядачами розігрують три актриси (Олена Денисенко, Вікторія Язичян та Марина Лахно), вплітаючи в нього елементи обрядового дійства зустрічі Весни, життєдайна сила якої перетворює «мертву» деревинку в живого хлопчика. І як не лютує лиходійка Відьма-Зима, до яких хитрощів не вдається – не перемогти їй Весну, не згубити Телесика, бо цій історії, як і має бути у казці, є щасливий порятунок і щасливий кінець.


Завідуюча літературною частиною театру Мирослава Губар

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю 10:54

Бронзову призерку Олімпійських ігор у Токіо, Почесну громадянку Чернігова Олену Костевич та її тренера Ігоря Чередінова з великою радістю зустріли в аеропорту Борисполя.

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства 09:17

Наразі громада міста Чернігова підіймає питання створення притулку для осіб, які зазнали домашнього насильства. Поліція Чернігівської області долучилася до цього процесу, адже спільними зусиллями правоохоронців, громадських організацій, місцевої влади та соціальних служб вдасться якісніше протидіяти домашньому насильству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:46

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 04 серпня по 08 годину 05 серпня 2021 року

5 серпня - Міжнародний день світлофора

5 серпня - Міжнародний день світлофора 08:41

Перший світлофор був винайдений Джеєм Найтом і був встановлений в 1868 році у Лондоні біля будівлі парламенту.