Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 червня, 04:30:42

Увага! Запрошуємо до участі у фотоконкурсі "Симфонія зими"

22.11.2013   13:05Агенцiя

Чернігівська міська центральна бібліотека ім. М. Коцюбинського та Перший Чернігівський фотопортал при підтримці благодійного фонду імені Олександра Молодчого оголошують початок фотоконкурсу «Симфонія зими».

В рамках конкурсу відбудеться фотовиставка робіт його учасників, яка напередодні Нового року буде відкрита у Чернігівській міській центральній бібліотеці ім. М. Коцюбинського.

Тема фотографій – зима та все, що пов'язане з нею.

Автори кращих фотографій конкурсу будуть відмічені дипломами та цінними призами.

Для участі у фотоконкурсі необхідно зробити 3 прості кроки:

Крок 1: Бути зареєстрованим користувачем Першого Чернігівського фотопорталу (http://chernihiv.eu/) (для незареєстрованих відвідувачів - зареєструватись).

Крок 2: Завантажити свої авторські фотографії до розділу «Симфонія зими» (http://chernihiv.eu/rubriky/view-album/62) (розмір кожного фото має бути не меньшим 800 пікс. по більшій стороні зображення і не перевищувати 1,5 Мб). Вітається короткий опис світлини, яку ви додаєте (місцевість, подія, цікаві особливості і т.д.). Кількість поданих робіт від одного учасника не може перевищувати 10 фотографій.

Крок 3: Роздрукувати конкурсні фото та подати їх разом з електронною версією у форматі JPEG до читального залу бібліотеки ім. М. Коцюбинського (ІІ поверх) з 10.00 до 17.00 (крім середи).Тел.: (0462) 775-120, (050) 749-39-71.Мінімальний розмір роздрукованих фотографій – від 20х30 см.

Реєстрація учасників конкурсу, завантаження робіт на Перший Чернігівський фотопортал та їх прийом в роздрукованому вигляді проходитиме з 21 листопада по 20 грудня 2013 року.

Голосування на Першому Чернігівському фотопорталі відбуватиметься з 20 грудня 2013 року по 20 січня 2014 року.

Офіційна церемонія нагородження переможців конкурсу відбудеться 24 січня у Чернігівській міській центральній бібліотеці ім. М. Коцюбинського ІІ поверх. (Слідкуйте за додатковими анонсами).

Критерії оцінки конкурсних робіт:

  • відображення теми конкурсу та оригінальність її трактування;
  • інформативність фотографії;
  • унікальність об'єкту зйомки;
  • художня та технічна якість фотографії.

Номінації конкурсу:

- «Зимовий пейзаж» - Переможця (1 учасник) обере професійне журі (Робота переможця визначається серед робіт, поданих на фотовиставку в роздрукованому вигляді)

- «Зимові розваги і свята» - Переможця (1 учасник) обере професійне журі. (Робота переможця визначається серед робіт, поданих на фотовиставку в роздрукованому вигляді)

- «Чернігів взимку» - Переможець (1 учасник) буде відзначено шляхом особистого голосування відвідувачів фотовиставки бібліотеки імені М. Коцюбинського ІІ поверх

- «Краще зимове фото» - Переможців (2 учасники) буде визначено шляхом онлайн-голосування на Першому Чернігівському фотопорталі в розділі «фотоконкурс «Симфонія зими»» (http://chernihiv.eu/rubriky/view-album/62) (Перше та друге місце відповідно кількості голосів, відданих відвідувачами порталу).

- «Вибір редакції» - Переможець (1 учасник) буде визначено редакцією Першого Чернігівського фотопорталу

Контакти:
Адреса порталу: http://chernihiv.eu/
Електронна пошта: info@chernihiv.eu
Адреса бібліотеки:
м. Чернігів, вул. М. Кирпоноса, 22 (ІІ поверх)
Довідки за тел.:
(0462) 775-120, (050) 749-39-71

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ