Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 липня, 13:37:09

Названо лауреатів XV Чернігівського обласного конкурсу молодих журналістів

18.11.2013   15:42Агенцiя

Такий конкурс традиційно проводять Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, ГО «Чернігівський інтелектуальний центр» і Чернігівська обласна організація Національної спілки журналістів України.

За цей час конкурс  здобув визнання не лише на Придесенні, адже його переможці працюють зараз  у багатьох чернігівських і столичних  виданнях, а також на телебаченні  та радіо.

Нинішніх лауреатів назвало авторитетне журі, до складу якого входять відомі журналісти. Отже, переможцями та призерами цьогорічного конкурсу стали:  

1 місце – Дарина Примак, студентка третього курсу філологічного факультету Чернігівського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка, – за талановиті сюжети на телеканалі «Дитинець» та публікації в обласних виданнях;

2 місце – Марія Стронська, студентка Чернігівського національного технологічного університету, – за оригінальне редагування студентської газети «СтудДні» ЧНТУ;

3 місце – Руслан Старченко, студент Чернігівського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка, – за цікаві сюжети на молодіжному інтернет-телебаченні ЧНПУ;

3 місце – Роман Васько, студент Чернігівського державного інституту економіки і управління, – за матеріали в інтернет-виданнях та креативне мислення.


Сергій ДЗЮБА, президент ГО «Чернігівський інтелектуальний центр», голова журі обласного  конкурсу молодих журналістів

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулось завершення 75 сесії міської ради

Ніжин: відбулось завершення 75 сесії міської ради 08:50

Першого липня відбулось завершення 75 сесії Ніжинської міської ради під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів

У Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів 08:39

У Чернігівському ТІЦ 30 червня відбувся перший випуск "Школи гідів", започаткованої управлінням культури та туризму міської ради в грудні 2019 року з метою підготовки і надання якісних послуг екскурсантам та туристам нашого міста.

24 сесія облради: найбільше прийнятих рішень стосувалось галузі охорони здоров’я, сфери кадрових питань, управління комунальною власністю

24 сесія облради: найбільше прийнятих рішень стосувалось галузі охорони здоров’я, сфери кадрових питань, управління комунальною власністю 08:27

Голова обласної ради Ігор Вдовенко відкрив чергове пленарне засідання хвилиною мовчання. Спікер зазначив, що війна на сході України не припиняється ні на день. І, на жаль, захищаючи рідну землю, гинуть наші герої, воїни-земляки. В їх числі: Ігор Кістерний уродженець міста Семенівка та Володимир Черненко, родом із села Мамекине Новгород-Сіверського району.

Весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині захистила риб та раків від незаконного вилову

Весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині захистила риб та раків від незаконного вилову 08:20

30 червня завершився період заборони на вилов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Чернігівської області.

Питання надходжень єдиного внеску розглядались під час зустрічі

Питання надходжень єдиного внеску розглядались під час зустрічі 08:09

Темою робочої зустрічі, яка відбулась днями у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області, стали питання надходження до бюджетів єдиного внеску.