Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 липня, 13:31:20

У "Десні" завершилися курси перепідготовки військовослужбовців звільнених у запас або відставку за програмою "Комп’ютерна графіка та дизайн"

18.11.2013   11:13

У 169-му навчальному центрі Сухопутних військ ЗС України, що в селищі Десна, на Чернігівщині, відбулася церемонія вручення свідоцтв про проходження курсу навчань під назвою “Комп’ютерна графіка та дизайн” для військових запасу, які підвищили свої шанси на працевлаштування у цивільному житті.

Дані курси, діють у  рамках програми “Україна – НАТО”.

У церемонії закінчення курсів взяли участь менеджер “Програми НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців” пан Крістофер Штаудт, посадові особи Деснянського навчального центру, представники відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи обласної державної адміністрації та керівництво Чернігівського Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Пан Крістофер  Штаудт зазначив, що ця програма мала на меті розширити професійні горизонти військовослужбовців, а також надати можливість слухачам реалізувати нові знання, отримані під час навчання.

– Мета курсу досягнута. Слухачі навчились та засвоїли основи комп’ютерної грамотності, спеціальних комп’ютерних програм та веб-дизайну. Це успішно виконано завдяки викладачами та співробітниками Центру перепідготовки, – повідомив він.

За результатами навчального курсу слухачі оволоділи  базовими знаннями з дисциплін: загальна комп’ютерна підготовка, векторний графічний редактор “Corel Draw”, растровий графічний редактор “Adobe Photoshop” та програми комп’ютерної верстки.

За результатами навчання слухачі отримали свідоцтва  про підвищення кваліфікації державного зразка з курсу “Комп’ютерна графіка та дизайн” і сертифікати НАТО.

Слід додати, що навчання двадцяти військовослужбовців тривало 8 тижнів та завершилося комплексним комп’ютерним тестуванням. Програма була розрахована на 224 академічні години.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулось завершення 75 сесії міської ради

Ніжин: відбулось завершення 75 сесії міської ради 08:50

Першого липня відбулось завершення 75 сесії Ніжинської міської ради під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів

У Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів 08:39

У Чернігівському ТІЦ 30 червня відбувся перший випуск "Школи гідів", започаткованої управлінням культури та туризму міської ради в грудні 2019 року з метою підготовки і надання якісних послуг екскурсантам та туристам нашого міста.

24 сесія облради: найбільше прийнятих рішень стосувалось галузі охорони здоров’я, сфери кадрових питань, управління комунальною власністю

24 сесія облради: найбільше прийнятих рішень стосувалось галузі охорони здоров’я, сфери кадрових питань, управління комунальною власністю 08:27

Голова обласної ради Ігор Вдовенко відкрив чергове пленарне засідання хвилиною мовчання. Спікер зазначив, що війна на сході України не припиняється ні на день. І, на жаль, захищаючи рідну землю, гинуть наші герої, воїни-земляки. В їх числі: Ігор Кістерний уродженець міста Семенівка та Володимир Черненко, родом із села Мамекине Новгород-Сіверського району.

Весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині захистила риб та раків від незаконного вилову

Весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині захистила риб та раків від незаконного вилову 08:20

30 червня завершився період заборони на вилов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Чернігівської області.

Питання надходжень єдиного внеску розглядались під час зустрічі

Питання надходжень єдиного внеску розглядались під час зустрічі 08:09

Темою робочої зустрічі, яка відбулась днями у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області, стали питання надходження до бюджетів єдиного внеску.