Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 19:58:56

Зустріч із Миколою Тимошиком відбулася у бібліотеці ім.Короленка

11.11.2013   12:04Агенцiя

В обласній універсальній бібліотеці імені Володимира Короленка відбулась зустріч із нашим земляком,

уродженцем села Данина Ніжинського району, нині доктором філологічних наук, професором, завідувачем кафедри видавничої справи Київського Національного інституту культури і мистецтв, головою фундації імені Івана Огієнка – митрополита Іларіона – Миколою Тимошиком, який представив свої літературні доробки чернігівцям.
 
Микола Тимошик, професор Київського Національного інституту культури і мистецтв який народився у селі Данина Ніжинського району, відвідав уже понад два десятки міст України, де презентував всеукраїнський проект «Запізніле вороття». Він, як голова фундації імені Івана Огієнка – митрополита Іларіона, стверджує, що це унікальний канадсько-український проект, що має у собі архів митрополита, який канадська сторона надала саме Миколі Тимошику під час його стажування у Канаді, аби перевидати в Україні. На сьогодні з друку вийшло вже 17 томів, кожен із яких представляє чималий пласт української історії. Це першовидання тих праць, які в радянський час були заборонені.
 
На зустріч із нашим земляком прийшло багато студентів, науковців, учителів. Микола Тимошик ознайомив присутніх і зі своїм літературним доробком, а це 11 книжок, серед яких підручники, посібники, монографії тощо.

http://chodtrk.com.ua/

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю 10:54

Бронзову призерку Олімпійських ігор у Токіо, Почесну громадянку Чернігова Олену Костевич та її тренера Ігоря Чередінова з великою радістю зустріли в аеропорту Борисполя.

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства 09:17

Наразі громада міста Чернігова підіймає питання створення притулку для осіб, які зазнали домашнього насильства. Поліція Чернігівської області долучилася до цього процесу, адже спільними зусиллями правоохоронців, громадських організацій, місцевої влади та соціальних служб вдасться якісніше протидіяти домашньому насильству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:46

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 04 серпня по 08 годину 05 серпня 2021 року

5 серпня - Міжнародний день світлофора

5 серпня - Міжнародний день світлофора 08:41

Перший світлофор був винайдений Джеєм Найтом і був встановлений в 1868 році у Лондоні біля будівлі парламенту.