У Чернігові презентовано нову програму кобзаря-лірника Василя Нечепи. ФОТОрепортаж
Днями в Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів і концертних програм співав лауреат національної премії України ім.Т.Г.Шевченка, народний артист України, кобзар-лірник Василь Нечепа.
У 1983 році співак розпочав і кобзарську діяльність на сценах світу. Тридцять років безупинних кобзарських мандрів.
Сто п'ятдесят восьмий концерт пройшов у двох відділеннях. У першій частині прозвучали пісні давні і сучасні.
Також глядачі побачили творця сучасної бандури і вчителя Нечепи Олександра Корнієвського та бандуриста Григорія Ткаченка.
У другій частину концерту кобзар співав під рояль, були прем'єри і мало відомі твори.
Співав Василь Нечепа і під записи національного академічного оркестру народних інструментів.
Ця програма у виконанні кобзаря-лірника була презентована в рамках проекту «Уклін тобі Тарасе» до 200-ліття від Дня народження Тараса Шевченка. З цією програмою він збирається знову у мандри. Спочатку за межі області, потім до Європи і далі. От такий наш кобзар-лірник Василь Нечепа. Нам залишається тільки подякувати йому за його талант та благословити на далеку творчу мандрівку. Щасти тобі, Василю і до скорої зустрічі на рідній Чернігівщині.
Фоторепортаж ВІКТОРА КОШМАЛА
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.