"Амор. Кохано. Італьяно" на чернігівській сцені. ВІДЕО
На Слов’янські театральні зустрічі Ніжинський музично-драматичний театр ім.Коцюбинського презентував постановку "Амор. Кохано. Італьяно"
Ніжинський театр розіграв комедію Альдо Ніколаї «Амор. Коханo. Італьяно», також відому під назвою "Любовь до гроба", дуже темпераментну й дотепну (режисер Олексій Биш, художник Олена Биш, хореограф Ганна Сірякова). Ця постановка за 7 років на сцені дуже полюбилася глядачу.
Ексцентрична трагікомедія про дамочку, яка знайшла собі на курорті коханця, здатного за її бажанням прикінчити обридлого чоловіка, - типова антрепризна «триходовка», але театр раптово виявляє в ній ліричність, психологічну пильність і навіть видовищність.
Тріо головних героїв: Жінка, Чоловік і Коханець - вибудовують свої відносини змістовно і пристрасно.
Абсолютним лідером стає Ева в блискучому виконанні Алли Соколенко, актриса дивної витонченості, легкості і жанрової чуйності. Любо- дорого дивитися, як ця «пожирательница сердец», виблискуючи чарівністю, інтригує або симулює муки совісті, як зваблює та зачаровує.
При цьому вихровий сюжет не втрачає ні на мить правди внутрішніх почуттів, чого в подібних п'єсах найважче досягти.
Відео fotofokusnik.narod.ru
Останні новини Чернігівщини
7 січня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1414 Російська агресія - Day 1414 Russian aggression
Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46
Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24
У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.
Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58
Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.