Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 14:28:57

Талант театр тіней "Fireflies" з Чернігова оцінили у Польщі. ВІДЕО

29.10.2013   09:59Агенцiя

Виявляється, для сучасної творчої особистості бути «у тіні» не так вже й погано. Про це точно знають актори Театру тіней «Fireflies» з м. Чернігова.

За незначний час існування Театру «Fireflies» вдалося заявити про свій талант на таких відомих телевізійних шоу талантів як «Україна має талант» та «Минута славы» (аналоги «Britain's Got Talent»), де виступи акторів дали їм змогу здобути звання півфіналістів цих проектів та прихильність більш ніж 15-мільйонної аудиторії глядачів.

Але на цьому творчі поривання команди не припинилися і зараз театр бере участь ще в одному талант-шоу. Цього разу актори вирушили до Польщі на проект «Mam talent!». Талант «Fireflies» прийшовся до душі польському глядачеві та суддям, що дало змогу акторам потрапити до півфіналу проекту.

Особливістю творчих робіт театру є створення оригінальних насичених сюжетів та їх передача через образи, що створюються за допомогою пластики людського тіла та є максимально реалістичними. На кастингу актори представили постановку «Історія режисера», в якій мова йде про закулісний світ процесу створення кіно.

Зараз Театр тіней «Fireflies» активно готується до півфіналу, який відбудеться 26 жовтня у Варшаві, і збирається «по-тіньовому» розповісти у прямому ефірі про одну зі злободенних проблем людства. Про яку саме, можна буде дізнатися вже дуже скоро. Але в чому точно не варто сумніватися – це буде як завжди натхненно, емоційно та особливо.

http://chernigov.glo.ua

Останні новини Чернігівщини

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.