Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 10:13:35

Ювілейна виставка клубу творчої інтелігенції "Оберіг". ФОТОрепортаж

25.10.2013   10:42

24 жовтня у Арт-клубі відкрилася виставка "з любов’ю до мистецтва", організована творчою інтелігенцією Чернігова.

Клуб творчої інтелігенції "Оберіг" святкує своє 20-річчя. Його організувала у 1993 році і очолювала протягом 19 років Алла Василівна Матюшенко.

Організація об’єднала представників різних професій: лікарів, вчителів, працівників культури, поетів. Але у всіх них була спільна риса - любов і прагнення до творчості. Учасники клубу кажуть, що тільки тут можна зустріти лікарів, що співають, інженерів, що пишуть вірші, вчителів, які вишивають і танцюють, військовослужбовців, які знаються на живописі. "Оберіг" знаходить унікальні таланти і допомагає їх розвивати, підтримує і навчає.

За словами організаторів виставки до 20-річчя, головний скарб клубу - це діти. Успіхи Ані Шовкової та Злати Бєлової у вишиванні, безмежна фантазія Ані Кочановської у чарівних іграшках, творчий потенціал Арсенія Загреби створюють майбутнє і сучасне клубу творчої інтелігенції "Оберіг". 

ФОТО ВІКТОРА КОШМАЛА

Останні новини Чернігівщини

Геннадій Обушний представив свій науково-фантастичний роман

Геннадій Обушний представив свій науково-фантастичний роман 10:01

Про етику освоєння космосу та майбутні взаємовідносини з інопланетними цивілізаціями говорили у бібліотеці ім. М. Коцюбинського. Тут пройшла презентація науково-фантастичного роману Геннадія Обушного «Екст».

В оперативному командуванні

В оперативному командуванні "Північ" танкісти 1 окремої танкової Сіверської бригади отримали оновлену їдальню 09:37

Борщ зі сметаною, суп гороховий з копченостями, каша з куркою або ж макарони з м’ясом, два види салати, персики, печиво, шоколад та сік – таким обідом годували танкістів в оновленій їдальні у Гончарівську.

У Чернігові завдяки Бюджету участі в цьому році загальнодоступним є безкоштовне чіпування тварин

У Чернігові завдяки Бюджету участі в цьому році загальнодоступним є безкоштовне чіпування тварин 09:20

Серед проєктів Бюджету участі, які перемогли в загальноміському голосуванні минулого року і реалізуються в 2020, є соціальний проєкт "Чіпування домашніх і безпритульних тварин".

Нафтогаз допомагає лікарням Чернігівщини в боротьбі з коронавірусом

Нафтогаз допомагає лікарням Чернігівщини в боротьбі з коронавірусом 09:11

АТ «Укргазвидобування», що входить до Групи Нафтогаз, профінансувало та безкоштовно відвантажило медичне обладнання для 11 медичних закладів Чернігова та області.