Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 15:03:51

На сцені Чернігівського обласного театру презентовано людську комедію "Жирная свинья". ФОТОрепортаж

24.10.2013   11:31

23 жовтня у нашому театрі повний аншлаг. Міжнародний театральний фестиваль продовжує успішну ходу на чернігівській сцені.

18 жовтня у Чернігові оперою "Катерина" відкрився театральний сезон.

А у понеділок, 21 жовтня у Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка розпочався 23-ій Міжнародний фестиваль «Слов’янські театральні зустрічі».

Участь у фестивалі беруть театри з Києва, з Брянська, Гомеля, Полтави, Ніжина і навіть з Польщі. Творчий доробок Чернігова буде представлений двома виставами – обласного лялькового театру ім..О.Довженка та господарів фестивалю - обласного академічного театру ім.Шевченка.

23 жовтня Національний академічний театр російської драми ім.Лесі Українки на сцені презентував глядачам людську комедію "Жирная свинья".

Закривати фестиваль буде Національний заслужений академічний народний хор імені Г.Верьовки.

Фестиваль «Слов'янські театральні зустрічі» було започатковано у 1990 році на древній Сіверській землі як символ миру і дружби між трьома великими слов’янськими народами – українським, російським та білоруським. У 2002 році фестиваль набув статусу Міжнародного.

Фоторепортаж ВІКТОРА КОШМАЛА.

Останні новини Чернігівщини

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні 14:11

Від Чернігівського міського відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» надійшла інформація про те, що в ході здійснення соціально – гігієнічного моніторингу при плановому дослідженні проби води р. Стрижень, відібраної у місті відпочинку в районі ландшафтного парку «Ялівщина» 9 липня 2020 року, було встановлено її невідповідність вимогам «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» №173-96 за мікробіологічними показниками.

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію "Пролісок" 14:08

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко разом з депутатами Чернігівської обласної ради Валерієм Гавриленком та Андрієм Віротченком провели зустріч з колективом КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

У І півріччі більше тисячі пар створили родини

У І півріччі більше тисячі пар створили родини 13:53

Весілля – це час, коли збуваються мрії закоханих, а пам'ять створює нові спогади. Реалізувати усі задуми та прагнення громадянам допомагають органи державної реєстрації актів цивільного стану, котрі в урочистій атмосфері запрошують молодят на весільний рушник.

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ 13:50

Неабияку тривогу викликає реалізація державної політики національної пам’яті в Ічнянській об’єднаній територіальній громаді Чернігівської області. Яскравий приклад тому – співставлення двох фактів про події останніх тижнів.

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини 13:23

Комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації, оголошує про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення члени комісії ухвалили 10 липня.

АНОНСИ ПОДІЙ