Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 лютого, 03:51:02

Первосвятитель поздоровив архієпископа Чернігівського і Новгород-Сіверського Амвросія зі 70-літтям. ФОТО

23.09.2013   08:55Агенцiя

22 вересня, в день пам’яті святителя Феодосія Чернігівського, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир з архіпастирським візитом відвідав Чернігівську єпархію.

В цей день 70-ліття від дня народження відзначив керуючий Чернігівської єпархією архієпископ Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій.

У Свято-Троїцькому кафедральному соборі Блаженніший Владика вклонився мощам святителів Феодосія та Філарета Чернігівських та преподобного Лаврентія Чернігівського, а також відправив перед мощами подячний молебень.

Візиту Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимира сприяв народний депутат України Ігор Рибаков.

 

Фото Віктора Кошмала

Останні новини Чернігівщини

Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22

Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19

Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01

До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40

Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.

Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37

1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.