Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 17:18:00

Олег Гаврилюк виступив в Прилуцькій виховній колонії

16.08.2013   11:57Агенцiя

15 серпня Прилуцьку виховну колонію відвідав народний артист України, поет, композитор, автор-виконавець Олег Гаврилюк в рамках благодійного туру «Від серця до серця». Концерт відбувся за сприяння Голови Державної пенітенціарної служби України генерал-лейтенанта внутрішньої служби Олександра Лісіцкова та підтримки Державної служби молоді та спорту України.

Під час проведення заходу зі сцени звучали вже знайомі пісні для вихованців, які раніше виконувались самими вихованцями, а саме «Жовті троянди», «Ключі від раю», «Храм».
 
Олег Гаврилюк намагався достукатись до серця кожного засудженого, у перервах між піснями він спілкувався з вихованцями, допомагаючи розкрити зміст кожного свого музичного твору.

 Із захопленням вихованці стежили за виступами молодших Гаврилюків – Даяни та Аскольда. Особливо сподобались їм жартівлива пісня «Еліс».
 
Даний концерт матиме позитивний вплив на засуджених, сприятиме поверненню підлітків до родин та друзів, які були для них тимчасово втрачені.
 
Задоволені глядачі висловили свою вдячність квітами. Від імені колективу працівників та засуджених начальник установи Вячеслав Радченко нагородив Олега Гаврилюка почесною грамотою.

Після концерту вихованці мали змогу особисто поспілкуватися з артистами і почути слова підтримки та надії, після чого сфотографувались на пам’ять.  


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.