Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 12:56:28

"Короп - європейське містечко"

29.07.2013   13:10

Вийшла нова книга з серії "Європейська місто", а саме: "Короп - європейське містечко", підготовлена до друку Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

Її автор - письменниця та краєзнавець, автор книг з історії Коропа і його видатних особистостей Валентина Михайленко.

Видання присвячено минулому та сучасності Коропа від часів його виникнення - до сьогодення та складається з таких нарисів: "Короп - історичне місто України", "Славні сторінки в історії Коропщини", "Короп у ХІХ ст.", "На теренах ХХ ст.", "Короп сучасний", "Святині Коропа", "Миколаївський ярмарок у Коропі", "Минуле Коропа у спогадах його мешканців", "Відомі люди Коропа".

Особлива увага приділена розвиткові самоврядних засад у містечку - незалежно від періоду історії та з точки зору його європейської ідентичності.

27 липня книгу презентовано на традиційному Миколаївському ярмарку в Коропі.
 
З електронною версією видання можна ознайомитися за адресою: http://www.siver.uct.ua/biblioteka.php

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.