Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 11:45:51

Скарби Тибету, показали Чернігівцям у обласному художньому музеї

05.12.2011   08:09

На виставці представлено більше 300 оригінальних експонатів з Тибету, Непалу, Бутану та Індії.

В експозиції 39 тханок, це сувенірний живопис, 67 будійських статуй, а також предмети побуту та художнього промислу, храмові, музичні інструменти та ритуальні предмети.

За словами організаторів культура Тибету довгий час була прихована за високими хребтами Гімалайських гір, і українці мало знають про цю країну та її культуру. Після розпаду радянського союзу до нас почали приїжджати лами, які відкрили українцям техніку медитацій. Зараз у Тибеті багато чого змінилось, ця країна знаходиться під китайським правлінням.

Чернігівці дізнавались більше про буддизм, пригощались справжнім тибетськім чаєм, що правда для нас він дещо незвичний.Чай заварюють у молоці, з додаванням солі, спецій, та великої кількості топленого масла.Така атмосфера, сподобалась відвідувачам.

У нашому місті виставка Скарби Тибету триватиме ще 3 тижні. В її рамках проводитимуть майстер класи з медитацій, кінопокази, та лекції.

http://www.newch.tv/

Останні новини Чернігівщини

Кращі книги року визначені 11:17

Компетентне журі визначило переможців обласного літературного конкурсу «Книга року-2019». Цьогоріч на конкурс була номінована 21 книга 19 авторів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 7 липня до 8:00 8 липня 2020 року.