Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 01:23:21

Журналістка Наталія Потапчук стала переможницею ІІ Міжнародного фестивалю авторської пісні на Голубих озерах в номінації "автор-виконавець"

09.07.2013   10:55

А гран-прі конкурсу отримала чернігівська співачка Олена Іванова

З 5 по 7 липня на Голубих озерах проходив ІІ Міжнародний фестиваль авторської пісні. Як і минулого року фестиваль, присвячений народному святу - дню Івана Купала, яке завжди супроводжували обрядами та піснями наші предки.

Фестиваль зібрав не тільки конкурсантів, а й відомих бардів  України, Білорусі, Росії та інших країн.

В перший день фестивалю гості та учасники мали змогу почути та насолодитися виступами відомих бардів, а другого дня  відбулася конкурсна програма - автори та виконавці презентували пісні у власному виконанні та змагалися за звання лауреата в різних номінаціях. По закінченню фестивалю відбувся гала-концерт лауреатів та дипломантів фестивалю.

Організатори заходу переконані, що такі конкурси сприятимуть розвитку, популяризації та пропаганди кращих досягнень жанрі авторської пісні, збереження та розвитку традицій, виявлення та підтримки обдарованої творчої молоді; розширенню культурних зв’язків та обміну досвідом роботи між учасниками з різних країн.
 
В результаті проведенного фестивалю конкурсу були визначені переможці. Так в номінаціїї "Автор-виконавець" перемогу отримала Наталія Потапчук з Чернігова. В номінаціїї "Авторська поезія" - Юлія Каламбет з Ніжина. Приз «Глядацьких симпатій» отримав дует «Voice of mind» Леонід та Ольга Бівалькевич з Чернігова. А гран-прі фестивалю-конкурсу вручили популярній чернігівській співачці Олені Івановій.

ФОТО з сайту cult.gov.ua

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.