Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 01:10:27

Чернігівські оркестрантни сурмили у Сумах

01.07.2013   13:14

У Сумах відбувся ХIV Всеукраїнський фестиваль духової музики “Сурми України”, присвячений Дню конституції України.

Цього року в заході взяло участь 12 кращих духових оркестрів з різних куточків України: Чернігова, Севастополя, Новомосковська, Кременчука, Києва, Харкова та Житомирщини.

Чернігів на фестивалі представляв оркестр та балетна група військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України та оркестр 8-го навчального центру Державної спеціальної служби транспорту України.

“Сурми України” розпочались марш-парадом оркестрантів на центральній вулиці міста. Далі музики просурмили у різних місцях обласного центру. Зокрема, музику було чути у сквері Шевченка, в місцевій Альтанці, біля універмагу “Київ”, костелу на вулиці Троїцькій, а також у театрі ім. Щепкіна.

Заключний гала-концерт відбувся на центральному стадіоні “Ювілейний”, де солістка військово-музичного центру Сухопутних військ Ольга Рогожа під музичний супровід усіх духових оркестрів виконала дві заключних пісні.

– “Сурми України” – це фестиваль сучасної духової музики, – повідомив начальник військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, заслужений артист України підполковник Олександр Шевчук. – Щороку цей захід набирає нового формату: приїжджають нові музичні колективи, виконуються нові твори, представляється нове аранжування. Військові оркестранти виступили гідно та красиво, отже нам, та Збройним Силам, є чим пишатися.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.