Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 грудня, 15:41:36

“Діти як діти” дивляться на нас зі світлин

02.12.2011   08:27Агенцiя

29 листопада в кінотеатрі “Перемога” відбулося відкриття фотовиставки “Діти як діти”, що проходила в рамках однойменної інформаційної соціальної кампанії.

На знімках зображені звичайні діти та діти з особливими потребами. Діти на знімках тримають у руках мотузки, такі ж мотузки з’єднують між собою фотографії на виставці. Так, за допомогою простих символів, діти з різними потребами об’єднані між собою. Автор фотографій – Олександр Індичій.

Інформаційна кампанія “Діти як діти” – це всеукраїнська громадська ініціатива небайдужих людей, яка є важливою частиною багаторічної діяльності з підтримки особливих дітей. Мета акції – допомогти інтеграції особливих дітей у соціальне середовище, привернути увагу до їх здібностей і можливостей.

Така ініціатива важлива для розширення простору людяності та дружелюбності, що існує між дітьми. Протягом 2011 року кампанія проходить у різних містах та містечках України (зокрема, її вже підхопили десять регіонів) під девізом

“Якщо ви нас не бачите, це не означає, що нас немає”. Кампанія “Діти як діти” об’єднала організації, сім’ї, вчителів, вихователів та всіх людей, які небайдужі до дітей, які потребують особливої уваги: дітей з вадами слуху і зору, з синдромом Дауна, з розладами зі спектра аутизму, з порушеннями фізичного та розумового розвитку, ВІЛ–позитивних, з онкологічними захворюваннями та інших дітей з відмінностями.

Фотовиставка “Діти як діти” ще раз нагадує нам, що всі діти потребують любові, тепла, доброти та прийняття їх такими, якими вони є.

Виставка експонуватиметься протягом двох тижнів, далі світлини будуть доступні увазі учнів навчальних закладів Чернігова та області – в школах, гімназіях, коледжах, університетах.

Газета “Чернігівські відомості”, 30 листопада 2011 року

Останні новини Чернігівщини

Груднева книгарня: що почитати у перший місяць зими

Груднева книгарня: що почитати у перший місяць зими 14:23

Останній місяць року завжди особливий: він сповнений турбот, надій та сподівань.

10 речей, які потрібно встигнути до Нового року

10 речей, які потрібно встигнути до Нового року 14:15

Перший день останнього місяця року ідеально підходить, щоб згадати всі плани на 2021 та виокремити, що залишилось невтіленим.

10 м’ясних страв на Новий 2022 рік Тигра: смачні та прості новорічні рецепти

10 м’ясних страв на Новий 2022 рік Тигра: смачні та прості новорічні рецепти 13:57

Всі ми знаємо, як швидко летить час в передсвятковій метушні.

Смачні рецепти вихідного дня: 7 гарячих супів для зими 13:51

Зима є зима, і неважливо, холодно на вулиці чи просто сиро та промозгло, а на обід хочеться з'їсти щось гаряче. А що може бути краще ніж апетитний і ароматний суп?

Станом на 5 грудня в Україні зафіксовано 6622 нових випадків COVID-19

Станом на 5 грудня в Україні зафіксовано 6622 нових випадків COVID-19 13:29

6 622 нових випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 5 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 690 дітей та 68 медпрацівників.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини