Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 01:54:37

Чернігівські театрали знову на російській сцені

20.06.2013   15:22Агенцiя

Доброю традицією стала участь аматорських театральних колективів та професійних фахівців з театрального жанру Чернігівщині у Міжнародному театральному фестивалі «Слов’янське перехрестя», що відбувся 7-9 червня в м. Новозибків ( Брянська область, Росія).

Цьогоріч у XI фестивалі Чернігівську область та Україну представляли: у складі журі Тетяна Шумейко – режисер Черніговського обласного академічного музично-драматичного театру ім.Т.Г.Шевченка та Марія Коломійченко – викладач режисури і акторської майстерності Ніжинського державного университету ім. М.Гоголя, а в конкурсній програмі - Театр юного актора «Овації» Чернігівського міського Палацу Культури Художньої Творчості дітей, юнацтва і молоді (керівник – Жанна Бачинська, режисер-постановник – Ірина Нестерук). На фестивальній сцені виступили театральні колективи з Москви, Брянська, Новозибкова, Чернігова, Жлобина, Одинцово, Локтя.

На відміну від минулих фестивалів, в конкурсі XI «Славянского перекрёстка» приймали участь не тільки аматорські, але й професійні молодіжні театри. Журі традиційно очолив Народний артист РФ, Заслужений діяч мистецтв РФ, професор Російської Академії театрального мистецтва Вячеслав Семенович Спесивцев. Гран-прі фестивалю отримала вистава «Скамейка, улица, фонарь…» молодіжної театральної студії «Крила» (м.Одинцово Московської області). Чернігівський театральний колектив «Овації» з виставою «Маруся Чурай» (режисер-постановник – Ірина Нестерук) виборов перемогу у двох номінаціях: «Краще музичне оформлення» та «За естетичне та патріотичне виховання дітей та молоді».

Отже, вітаємо Театр юного актора «Овації» Чернігівського міського ККЗ Палацу культури художньої творчості дітей, юнацтва і молоді (керівник – Жанна Бачинська) з вдалим міжнародним дебютом.

Матеріал підготувала головний режисер ОНМЦКіМ Дерейчук І.В.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.