Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 21:45:23

Чернігівські театрали знову на російській сцені

20.06.2013   15:22Агенцiя

Доброю традицією стала участь аматорських театральних колективів та професійних фахівців з театрального жанру Чернігівщині у Міжнародному театральному фестивалі «Слов’янське перехрестя», що відбувся 7-9 червня в м. Новозибків ( Брянська область, Росія).

Цьогоріч у XI фестивалі Чернігівську область та Україну представляли: у складі журі Тетяна Шумейко – режисер Черніговського обласного академічного музично-драматичного театру ім.Т.Г.Шевченка та Марія Коломійченко – викладач режисури і акторської майстерності Ніжинського державного университету ім. М.Гоголя, а в конкурсній програмі - Театр юного актора «Овації» Чернігівського міського Палацу Культури Художньої Творчості дітей, юнацтва і молоді (керівник – Жанна Бачинська, режисер-постановник – Ірина Нестерук). На фестивальній сцені виступили театральні колективи з Москви, Брянська, Новозибкова, Чернігова, Жлобина, Одинцово, Локтя.

На відміну від минулих фестивалів, в конкурсі XI «Славянского перекрёстка» приймали участь не тільки аматорські, але й професійні молодіжні театри. Журі традиційно очолив Народний артист РФ, Заслужений діяч мистецтв РФ, професор Російської Академії театрального мистецтва Вячеслав Семенович Спесивцев. Гран-прі фестивалю отримала вистава «Скамейка, улица, фонарь…» молодіжної театральної студії «Крила» (м.Одинцово Московської області). Чернігівський театральний колектив «Овації» з виставою «Маруся Чурай» (режисер-постановник – Ірина Нестерук) виборов перемогу у двох номінаціях: «Краще музичне оформлення» та «За естетичне та патріотичне виховання дітей та молоді».

Отже, вітаємо Театр юного актора «Овації» Чернігівського міського ККЗ Палацу культури художньої творчості дітей, юнацтва і молоді (керівник – Жанна Бачинська) з вдалим міжнародним дебютом.

Матеріал підготувала головний режисер ОНМЦКіМ Дерейчук І.В.

Останні новини Чернігівщини

Завершився тиждень дистанційного навчання з представниками  служб у справах дітей Чернігівської області

Завершився тиждень дистанційного навчання з представниками служб у справах дітей Чернігівської області 17:53

З 19 по 25 травня тривало навчання за програмою «Основні напрями діяльності органів місцевої влади щодо захисту прав та законних інтересів дітей».