Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 02:27:21

Український мелос у Тамбові грали чернігівські військові

19.06.2013   14:07Агенцiя

Духовий оркестр та балет військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України взяли участь у Міжнародному фестивалі духових оркестрів імені В.І. Агапкіна, який проходив у місті Тамбов, що у Російській Федерації.

Окрім українських артистів, на сцені відкритої літньої площадки імені Сергія Рахманіна, що поблизу місцевої річки Цна, виступило близько 400 музикантів з 9 провідних оркестрів Росії. Серед них, центральний військовий оркестр Міністерства оборони Росії, оркестр суворовців Московського військово-музичного училища, Липецький муніципальний духовий оркестр та інші.

Усі музиканти пройшли маршем по вулицях міста, виконуючи різноманітні твори  вітчизняних та світових композиторів та взяли участь у гала-концерті.
 - Наш оркестр представляв українську культуру, народний мелос, а також хіти європейських виконавців, - повідомив начальник військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, заслужений артист України підполковник Олександр Шевчук. - Наш репертуар надзвичайно різноманітний, тому нашу музику слухали з величезним задоволенням.

Під час заключного гала-концерту усі оркестранти спільно зіграли "Прощання слов'янки" Василя Агапкіна. За диригентським пультом стояв головний військовий диригент Російської Федерації генерал-лейтенант Валерій Халілов.
За активну участь у Міжнародному фестивалі духових оркестрів  українських військових музик нагородили почесною грамотою та дипломами.

Варто додати, що вже незабаром чернігівські оркестранти візьмуть участь у ХІV Всеукраїнському фестивалі духової музики "Сурми України", який відбудеться на День Конституції у місті Суми.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.