Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 жовтня, 15:00:59

Герой України Левко Лук'яненко подарував чернігівським військовим авторські книги

14.06.2013   11:41

Відомий український письменник, громадський діяч, Герой України Левко Лук'яненко, в рамках презентації на Чернігівщині авторських книг, зустрівся з військовими журналістами.

Левко Лук'яненко подарував чернігівським військовим авторські книги

Левко Лук'яненко подарував чернігівським військовим авторські книги

Він передав примірники книг, автором яких він є, військовим Чернігівщини. Зокрема, "До історії української Гельсінської спілки", "Де ти, доле України?", "Українці у Другій світовій війні" та "З часів неволі" у чотирьох томах.

-  Я вважаю, що люди, у військовій формі мають бути, в першу чергу, патріотами своєї держави, - сказав Левко Лук'яненко. - Свого часу, я з товаришами, стояв у витоків створення Спілки Офіцерів України. Тому вважаю, що армія - це один з основних важелів, де примножується патріотизм і виховується громадянин України. Думаю, мої книги лише сприятимуть цьому.
В свою чергу, військові журналісти розповіли письменнику про активну участь Збройних Сил України у військово-патріотичному вихованні сучасної молоді. А на згадку про зустріч вони подарували Левку Лук'яненку сувеніри з атрибутикою вітчизняного війська та книгу "Журналісти стріляють не кулями" про діяльність військових медійників  у гарячих точках планети.

Начальник регіонального  медіа-центру Міноборони України  підполковник Вадим Мисник запевнив почесного гостя, що книги незабаром будуть передані до бібліотек військових частин Чернігівщини.

Останні новини Чернігівщини

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму 14:53

Комфортні сучасні локації можуть створюватися власними руками і без великих бюджетних коштів.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 14:45

27 жовтня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Реалізація проєкту НЕФКО у Прилуках

Реалізація проєкту НЕФКО у Прилуках 14:39

У Прилуках реалізовується проєкт Північно Екологічної Фінансової Корпорації НЕФКО (NEFCO) з термомодернізації закладів освіти та модернізації вуличного освітлення.

На Чернігівщині впродовж січня-серпня 2020 року створено понад 6 тисяч нових робочих місць

На Чернігівщині впродовж січня-серпня 2020 року створено понад 6 тисяч нових робочих місць 14:33

За даними моніторингу, проведеного Департаментом соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації, у Чернігівській області за 8 місяців 2020 року на створені нові робочі місця працевлаштовано 6219 осіб.

Пресконференція:

Пресконференція: "Підсумки виборчої кампанії на Чернігівщині". ВІДЕО 12:01

27 жовтня в прес-центрі «Чернігівський вибір» відбулася прес-конференція на тему «Підсумки виборчої кампанії на Чернігівщині».