Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 00:47:16

Десятирічна прилучанка перемогла на фестивалі у столиці Росії

06.06.2013   13:23Агенцiя

10 років – термін досить короткий для того, щоб устигнути взагалі щось зрозуміти в цьому світі, вже не кажучи про усвідомлення свого існування і, тим більше, розквіт таланту.

Але Господь все ж таки час від часу дарує таких людей нашій Землі. Прилуки також не обділені: для прикладу варто згадати поетесу Любов Забашту або майже невідому, але не менш видатну особистість – педагога Олександра Щербину, який, будучи сліпим із самого дитинства, отримав звання кандидата наук із філософії… Можна ще довго продовжувати цей список, який і сьогодні поповнюють молоді та ще маловідомі люди, котрі живуть поряд з нами, розвиваються і творять культуру міста і його майбутнє.

Тільки от цим людям потрібна підтримка батьків, влади, меценатів і, звичайно ж, самих прилучан.

Так склалося, що зовсім недавно усі ці, так би мовити, компоненти підтримки об’єдналися в житті десятирічної прилучанки на ім’я Регіна Ганзенко. У своєму віці вона вже встигла відвідати масу фестивалів і на більшості з них займала перші місця. А зовсім недавно дівчина повернулась із Москви, де отримала перемогу на IV фестивалі-конкурсі “Ретро: ХХ век голосами детей ХХІ века”, директором якого є не хто інший, як Йосип Кобзон.

Роботи учасників оцінювали лауреати міжнародних конкурсів та висококваліфіковані музиканти, такі як, наприклад, народна артистка Росії та СРСР Людмила Лядова, президент МБФ “Мистецтво без кордонів” Світлана Дзасохова та інші. Умовою конкурсу було вивчити шість пісень із репертуару Алли Баянової та відправити відеозаписи з їх виконанням на адресу фестивалю. У результаті більше ніж 130 учасників надіслали свої заявки. За підсумками відбору Регіну запросили до російської столиці на ІІ і ІІІ тури фестивалю, які проходили у квітні. А вже 1 червня відбувся гала-концерт за участю найкращих учасників.

Але якби не батьки, то талант дівчинки не був би поміченим. Адже саме вони відвели її в шестирічному віці до Прилуцької школи мистецтв на вокально-хорове відділення, де щороку розкриваються юні таланти. Звичайно, що заслуга в цьому належить професійному колективу викладачів та безпосередньо директору Наталії Ярошенко. Вчителем та наставником для Регіни стала керівник студії “Натхнення”, заслужений працівник культури України Надія Федорівна Ратинська, до якої дівчинка паралельно ходила займатися.
Професійний підхід до дитячого захоплення – це те, до чого прагнула Регіна. “Бойове хрещення” виконавиця пройшла на найголовнішій сцені нашої країни в Національному палаці “Україна” міста Києва.

– Із самого дитинства я дуже люблю сцену… То була моя далека-далека мрія, але втілилася вона вже коли народилася Регіночка: все це із усією любов’ю виплеснулося на неї. Я зараз живу частково її життям і насолоджуюся цим, кожним її виходом на сцену, кожним її здобутком, – розповідає мама артистки Юлія Станіславівна. До речі, саме вона знайшла фестиваль в інтернет-мережі й відправила заявку на участь.

Без підтримки сьогодні взагалі дуже важко чогось добитися в житті. Тож Регіні допомагають не тільки батьки, а й керівник Надія Ратинська, котра, по суті, дала їй путівку в мрію, і викладач гри на фортепіано Ольга Саполович, одна із кращих концертмейстерів міста, яка приблизно за місяць допомогла Регіні вивчити необхідну кількість пісень Алли Баянової.

А ще дуже допоміг дівчинці Юрій Коптєв, який завжди готовий подати руку підтримки кожному прилучанину. Він профінансував гастролі юної зірки і протягом усього часу телефонував Юлії Станіславівні, щоб переконатися, чи все добре. Без сумніву, слід віддати належне й Надії Федорівні, адже вона також супроводжувала дівчинку на фестиваль.

Олексій Паляничка

http://gradpryluky.info/index.php?newsid=2639

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.