"Інтернет. Бібліотека. Євро-2012"
Під такою назвою Чернігвська міська бібліотека імені М.М. Коцюбинського організувала і проводить в рамках програми "Глобальні бібліотеки, Бібліоміст-Україна" конкурс творчих робіт.
Відбір конкурсних робіт складний, однак дуже цікавий. Чимало скептиків говорили про неможливість створення робіт з такої теми, проте творчим та креативним особистостям підвласне ВСЕ.
Ось і зараз розглядаємо разом із студентом ЧДПУ імені Т.Г. Шевченка Євгенієм Кирієнком, адміністратором сторінки конкурсу в соціальній мережі вконтакті , надіслані роботи. Вражає їх різноманітність,оригінальність та фантазія учасників нашого конкурсу. Наприклад, Олексій Криволап (19 років) створив буклет, в якому запрошує гостей та жителів міста до Інтернет-центрів наших бібліотек переглядати матчі Євро-2012 в онлайн-режимі.
Дуже дякуємо Тетяні Анатоліївні Сенченко - викладачу образотворчого мистецтва у Міській школі мистецтв (Одінцова 7В),за цікаві роботи учнів , які займаються на допредметі комп'ютерної графіки: Кущика Олексія( 12 років), Бікерея Олексія (11 років) та Кузнєцової Анни (14 років).
Отож, запрошуємо юнаків та дівчат до участі в конкурсі, ще є час, термін прийому творчих робіт продовжено до 10 грудня.
Готові роботи надсилати на e-mail: lib-cls@ukr.net та на адресу координатора конкурсу s_anna2001@ukr.net, або беспосередньо на сторінку конкурсу
Автори кращих робіт отримують грошові премії під час спеціальної церемонії нагородження переможців конкурсу.
1 місце - 600 грн.
2 місце - 450 грн.
3 місце - 350 грн.
Заохочувальна премія - 200 грн. Також свої призи - нові книги для учасників конкурсу - встановили і відомі чернігівські письменники.
Контакти: координатор конкурсу Сурніна Ганна Петрівна
Телефон: (04622) 4-40-99 з 10.00 до 18.00
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.