Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 жовтня, 11:03:36

Міліціонери з Чернігівського району вибороли ІІІ місце у літературному конкурсі

30.05.2013   12:07

Книга «Через роки та відстані», написана працівниками Чернігівського райвідділу внутрішніх справ та ветеранами міліції, в номінації «публіцистика» зайняла ІІІ місце на обласному літературному конкурсі «Краща книга року».

Вже традиційно до Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження в Чернігівській центральній міській бібліотеці імені Михайла Коцюбинського відбулася офіційна церемонія нагородження лауреатів обласного літературного конкурсу «Краща книга року». Привітав присутніх та вручив нагороди лауреатам конкурсу від імені Чернігівського міського голови секретар міської ради Олег Шеремет. Всього на конкурс було представлено 26 книг 25 авторів.

Серед учасників конкурсу був і творчий колектив Чернігівського райвідділу внутрішніх справ на чолі з начальником відділу підполковником міліції Сергієм Бондарем. Міліціонери презентували свою книгу «Через роки та відстані».

Члени поважного журі зізналися, що ця книга була для них певною мірою несподіванкою, оскільки про міліцію, як правило, пишуть журналісти, тому приємно, що за перо нарешті взялися самі міліціонери. Журі належним чином оцінило високий художній рівень книги та теми, які в ній піднімалися.

Як і годиться, одним з перших читачів книги став начальник Управління МВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик. Він з цікавістю прочитав роботу від першої до останньої сторінки, головний міліціонер області високо оцінив творчий доробок редакційної колегії на чолі з начальником райвідділу Сергієм Бондарем. Начальник УМВС Олександр Михайлик віддав належне вкладеній у дослідження титанічній праці та висловив упевненість, що книга зацікавить не тільки міліціонерів, які несуть службу в лавах Чернігівського райвідділу, а й представників інших територіальних підрозділів, студентську молодь, краєзнавців.

Документально-публіцистичне видання "Через роки та відстані" - це реалії життя звичайних міліціонерів, найгостріші моменти служби, надії, острахи та переживання. Збірка історій ветеранів побачила світ менше року тому і розповідає про життя у погонах та нелегку й небезпечну службу.
Як розповів голова редколегії підполковник міліції Сергій Бондар, метою написання книги був не сухий хронологічний виклад фактів і подій, а показ міліціонера, як носія історичних традицій захисту рідної землі від криміналу, змалювання образу правоохоронця-сина Чернігівщини, готового покласти душу й тіло на олтар законності.
Книга висвітлює ті моменти міліцейської роботи, які, як правило, залишаються за кадром, але варті уваги громадськості. Зокрема, в книзі тонко показані людські якості міліціонера, патріотизм, мужність і співчуття до тих, хто помилився в цьому житті, але готовий стати на шлях виправлення.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.