Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 червня, 11:39:47

Міліціонери з Чернігівського району вибороли ІІІ місце у літературному конкурсі

30.05.2013   12:07

Книга «Через роки та відстані», написана працівниками Чернігівського райвідділу внутрішніх справ та ветеранами міліції, в номінації «публіцистика» зайняла ІІІ місце на обласному літературному конкурсі «Краща книга року».

Вже традиційно до Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження в Чернігівській центральній міській бібліотеці імені Михайла Коцюбинського відбулася офіційна церемонія нагородження лауреатів обласного літературного конкурсу «Краща книга року». Привітав присутніх та вручив нагороди лауреатам конкурсу від імені Чернігівського міського голови секретар міської ради Олег Шеремет. Всього на конкурс було представлено 26 книг 25 авторів.

Серед учасників конкурсу був і творчий колектив Чернігівського райвідділу внутрішніх справ на чолі з начальником відділу підполковником міліції Сергієм Бондарем. Міліціонери презентували свою книгу «Через роки та відстані».

Члени поважного журі зізналися, що ця книга була для них певною мірою несподіванкою, оскільки про міліцію, як правило, пишуть журналісти, тому приємно, що за перо нарешті взялися самі міліціонери. Журі належним чином оцінило високий художній рівень книги та теми, які в ній піднімалися.

Як і годиться, одним з перших читачів книги став начальник Управління МВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик. Він з цікавістю прочитав роботу від першої до останньої сторінки, головний міліціонер області високо оцінив творчий доробок редакційної колегії на чолі з начальником райвідділу Сергієм Бондарем. Начальник УМВС Олександр Михайлик віддав належне вкладеній у дослідження титанічній праці та висловив упевненість, що книга зацікавить не тільки міліціонерів, які несуть службу в лавах Чернігівського райвідділу, а й представників інших територіальних підрозділів, студентську молодь, краєзнавців.

Документально-публіцистичне видання "Через роки та відстані" - це реалії життя звичайних міліціонерів, найгостріші моменти служби, надії, острахи та переживання. Збірка історій ветеранів побачила світ менше року тому і розповідає про життя у погонах та нелегку й небезпечну службу.
Як розповів голова редколегії підполковник міліції Сергій Бондар, метою написання книги був не сухий хронологічний виклад фактів і подій, а показ міліціонера, як носія історичних традицій захисту рідної землі від криміналу, змалювання образу правоохоронця-сина Чернігівщини, готового покласти душу й тіло на олтар законності.
Книга висвітлює ті моменти міліцейської роботи, які, як правило, залишаються за кадром, але варті уваги громадськості. Зокрема, в книзі тонко показані людські якості міліціонера, патріотизм, мужність і співчуття до тих, хто помилився в цьому житті, але готовий стати на шлях виправлення.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини