Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 травня, 14:39:25

Прес-тур в Батурині

30.05.2013   09:37Агенцiя

28 травня у Батурині за сприяння Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації було проведено прес-тур республіканських та Чернігівських обласних засобів масової інформації.

Також долучилися до забезпечення прес-туру підприємці м.Батурина – Олександр Щербач, Юрій Ціленко, Дмитро Мацкевич, ініціатором та організатором заходу став заповідник «Гетьманська столиця». Взяли участь у заході, (який з минулого року став традиційним) інтернет-видання «Чернігівський монітор» (Юрій Паперний), «Телерадіокомпанія «Ліга», (Левенок Ігор, Дмитро Фальчевський), ТРА «Новий Чернігів» (Євгеній Петренко, В’ячеслав Скрипник), обласне радіо «Сівер-Центр» (Олена Ріпа), газета «Деснянська правда» (Людмила Пархоменко) та газета «Урядовий кур’єр» (Євдокія Тютюнник).

У цьому році метою туру було показати не лише екскурсійну привабливість заповідника, але і рекреаційну, паломницьку цінність всього містечка на Сеймі. Традиційно гостинно гостям було показано всі Батуринські об’єкти заповідника – Майдан Гетьманської слави, Цитадель Батуринської фортеці, музей археології Батурина, церкву усипальницю К.Розумовського та його палац, Будинок-музей В.Кочубея. Гарна погода, буяючі квіти, яскрава зелень сприяли позитивному враженню від Батурина.

Генеральний директор заповідника Наталія Реброва, завідуюча відділу археології Наталія Саєнко, завідуюча відділу науково-просвітницької роботи Наталія Сердюк провели екскурсії та дали відповіді на запитання допитливих журналістів.

Останнім приємним акордом відвідування були гостини в кафе «Берег» на мальовничому березі ріки, де гостей частували смачними Батуринськими стравами господиня, Вікторія Душа та її помічниці.

Сподіваємося на актуальні, об’єктивні репортажі та на зміцнення творчих та ділових контактів журналістики та індустрії туризму.

До нових зустрічей у Батурині!

http://www.baturin-capital.gov.ua/component/content/article/23-news/336-2013-05-29-11-09-14.html

До теми: День відкритих дверей у заповіднику "Гетьманська столиця"

Останні новини Чернігівщини

Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ

Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ "Чернігівський автозавод" 14:11

Під час робочої поїздки до Чернігівської області 12 травня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ «Чернігівський автозавод».

"Велике будівництво": Реконструкція мосту через річку Остер 13:54

На Чернігівщині продовжується оновлення доріг в рамках реалізації програми Президента України "Велике будівництво".

На Чернігівщині стартували навчання тероборони: організаційне ядро розгортає бригаду

На Чернігівщині стартували навчання тероборони: організаційне ядро розгортає бригаду 13:40

12 травня в Чернігівській області розпочались планові двотижневі навчальні збори з територіальної оборони, в яких беруть участь 2000 військовозобов’язаних оперативного резерву 2 черги та резервістів 119 окремої бригади територіальної оборони оперативного командування «Північ».

СК

СК "Мена" – володар Суперкубку області 13:35

Пандемія Covid-19 вносить свої корективи в повсякденне життя, внесла вона корективи і у футбольний календар. Лише у травні цього року отримала шанс відбутися боротьба за Суперкубок Чернігівської області з футболу.

Сергій Шкарлет: Підготовка у профтехах має проходити за новими освітніми стандартами, тож треба прискорити їх оновлення

Сергій Шкарлет: Підготовка у профтехах має проходити за новими освітніми стандартами, тож треба прискорити їх оновлення 12:56

12 травня перебуваючи у складі делегації в межах робочої поїздки Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля до м. Чернігів, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет відвідав Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування та ознайомився з роботою закладу.