Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 лютого, 05:54:21

Прес-тур в Батурині

30.05.2013   09:37Агенцiя

28 травня у Батурині за сприяння Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації було проведено прес-тур республіканських та Чернігівських обласних засобів масової інформації.

Також долучилися до забезпечення прес-туру підприємці м.Батурина – Олександр Щербач, Юрій Ціленко, Дмитро Мацкевич, ініціатором та організатором заходу став заповідник «Гетьманська столиця». Взяли участь у заході, (який з минулого року став традиційним) інтернет-видання «Чернігівський монітор» (Юрій Паперний), «Телерадіокомпанія «Ліга», (Левенок Ігор, Дмитро Фальчевський), ТРА «Новий Чернігів» (Євгеній Петренко, В’ячеслав Скрипник), обласне радіо «Сівер-Центр» (Олена Ріпа), газета «Деснянська правда» (Людмила Пархоменко) та газета «Урядовий кур’єр» (Євдокія Тютюнник).

У цьому році метою туру було показати не лише екскурсійну привабливість заповідника, але і рекреаційну, паломницьку цінність всього містечка на Сеймі. Традиційно гостинно гостям було показано всі Батуринські об’єкти заповідника – Майдан Гетьманської слави, Цитадель Батуринської фортеці, музей археології Батурина, церкву усипальницю К.Розумовського та його палац, Будинок-музей В.Кочубея. Гарна погода, буяючі квіти, яскрава зелень сприяли позитивному враженню від Батурина.

Генеральний директор заповідника Наталія Реброва, завідуюча відділу археології Наталія Саєнко, завідуюча відділу науково-просвітницької роботи Наталія Сердюк провели екскурсії та дали відповіді на запитання допитливих журналістів.

Останнім приємним акордом відвідування були гостини в кафе «Берег» на мальовничому березі ріки, де гостей частували смачними Батуринськими стравами господиня, Вікторія Душа та її помічниці.

Сподіваємося на актуальні, об’єктивні репортажі та на зміцнення творчих та ділових контактів журналістики та індустрії туризму.

До нових зустрічей у Батурині!

http://www.baturin-capital.gov.ua/component/content/article/23-news/336-2013-05-29-11-09-14.html

До теми: День відкритих дверей у заповіднику "Гетьманська столиця"

Останні новини Чернігівщини

Архієпископа Білоцерківського Євстратія возведено в сан митрополита 21:29

Сьогодні 2 лютого, рішенням Синоду Православної Церкви України, створено нову Білоцерківську єпархію відокремленням від Київської єпархії

У Ніжинській міській раді представили концепцію велосипедної інфраструктури 21:26

31 січня у Ніжинській міській раді представили концепцію велосипедної інфраструктури.

 Справа депутата Халімона: НАЗК виявило ознаки незаконного збагачення на ₴10 мільйонів

Справа депутата Халімона: НАЗК виявило ознаки незаконного збагачення на ₴10 мільйонів 21:21

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами моніторингу способу життя народного депутата від партії “Слуга народу” Павла Халімона виявило ознаки корупційного кримінального правопорушення, передбаченого ст. 368-5 Кримінального кодексу, які можуть свідчити про незаконне збагачення на 10 млн грн.

У Чернігівській обласній прокуратурі провели підсумкову нараду за результатами роботи у 2022 році

У Чернігівській обласній прокуратурі провели підсумкову нараду за результатами роботи у 2022 році 21:18

У Чернігівській обласній прокуратурі відбулась підсумкова нарада під головуванням виконувача обов’язків керівника обласної прокуратури Владислава Грюка.

Поліцейські Чернігівщини допомогли обласному Центру крові поповнити запаси компонентів 21:10

Поліцейські долучилися до благородної місії та здали кров для потреб цивільних та військових.