Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 5 грудня, 08:23:13

Підтвердження звання народного аматорського естрадного оркестру “Меридіан” Чернігівського МБК

29.11.2011   11:29Агенцiя

25 листопада відбулось підтвердження звання “народний аматорський” естрадному оркестру “Меридіан” Чернігівського МБК. Концертна програма була представлена на професійному рівні.

Комісія оцінила виступ колективу та побажала нових творчих звершень. Естрадний оркестр "Меридіан” був створений на базі духового оркестру Чернігівського комвольно-суконного комбінату в 1967 році. Засновником та першим керівником колективу був заслужений працівник культури України Володимир Дмитрович Савенко. З 1998 року колектив працює в міському Палаці культури. З 2009 року керівником колективу стає талановитий музикант та аранжувальник Качалов Юрій Михайлович.

З перших місяців створення колектив швидко набув професійної майстерності і став активним учасником культурно-мистецького життя міста та області, добре знаним за межами України.

Неодноразово він ставав лауреатом та дипломантом різноманітних конкурсів і фестивалів естрадної пісні. За свою виконавчу майстерність колектив неодноразово нагороджувався різноманітними дипломами та Почесними Грамотами. В 1975 році колективу присвоєне звання
"народний”.

В творчій діяльності колектив "Меридіан” постійно підвищує свій професійний рівень та виконавчу майстерність. За роки існування в колективі „Меридіан” виховано цілу плеяду високопрофесійних виконавців-музикантів. Колектив оркестру неодноразово приймав участь у творчих звітах Чернігівської області у м. Києві, гідно представляв мистецьке обличчя області на міжнародних конкурсах естрадної пісні у м.Солігорськ (Білорусія), м. Миколаїв, м. Київ, постійно приймає участь у різноманітних міських фестивалях та заходах: міський фестиваль культури і мистецтв “Чернігівська весна”, “Серпневий зорепад”, “Чернігів рідне місто моє”, “Чернігів – місто козацької слави”; у святкових концертах, присвячених державним святам. У 1986 році колектив виступав з концертами перед ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС. З творчими візитами естрадний оркестр “Меридіан” виступав у місті – побратимі Градець – Кралове Чеської Республіки.

Естрадний оркестр “Меридіан” на протязі року постійно проводить різноманітні концертні програми, а саме з 1 травня по 1 жовтня – Літні музичні вечори на Алеї Героїв, тематичні концертні програми до професійних свят, проводить виїзні концерти в геріатричному пансіонаті, обласному госпіталі, загальноосвітніх навчальних закладах міста, в районах Чернігівської області.

До репертуару оркестру входять твори та інструментальна музика українських та зарубіжних композиторів. Творчий потенціал оркестру дозволяє виконувати музику різних жанрів: джазову, класичну, естрадну, танцювальну. В творчому складі колективу артисти – виконавці, які мають вищу та базову вищу освіту. Солісти – заслужений артист України Володимир Гришин та лауреати республіканських конкурсів Надія Чирченко, Діна Лобур, Євген Мацак, Наталія Маринченко.

Народний естрадний оркестр “Меридіан” та його художній керівник постійно знаходяться у творчому пошуку.

http://onmckim.com.ua/news/2011-11-28-470
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 605 нових випадків COVID-19

Виявлено 605 нових випадків COVID-19 17:00

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 4 грудня в області зафіксовано 605 нових випадків COVID-19.

Проаналізували проблемні питання ветеранів війни і порядок їх вирішення

Проаналізували проблемні питання ветеранів війни і порядок їх вирішення 15:11

Круглий стіл на тему "Аналіз проблемних питань ветеранів війни і порядок їх вирішення".

З наступного року в Чернігові втілюватимуть програму

З наступного року в Чернігові втілюватимуть програму "Безпечний заклад освіти" 14:50

У Чернігові рішенням Чернігівської міської ради затверджена Програма «Безпечний заклад освіти» на 2021-2024 роки. Відповідне рішення міськради прийняте 1 грудня на засіданні 2-ї сесії Чернігівської міської ради 8-го скликання.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом жовтня зафіксовано 153 порушення Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом жовтня зафіксовано 153 порушення Правил рибальства 14:42

Протягом жовтня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 153 порушення Правил рибальства, вилучено 251 кг незаконно добутих водних біоресурсів та понад 4 км сіток.

Виконувати обов'язки начальника Чернігівської митниці відтепер буде Артур Городиський

Виконувати обов'язки начальника Чернігівської митниці відтепер буде Артур Городиський 14:31

Про це повідомляє Північна митниця Держмитслужби на своїй сторінці у Facebook.