Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 листопада, 20:46:08

Підтвердження звання народного аматорського естрадного оркестру “Меридіан” Чернігівського МБК

29.11.2011   11:29Агенцiя

25 листопада відбулось підтвердження звання “народний аматорський” естрадному оркестру “Меридіан” Чернігівського МБК. Концертна програма була представлена на професійному рівні.

Комісія оцінила виступ колективу та побажала нових творчих звершень. Естрадний оркестр "Меридіан” був створений на базі духового оркестру Чернігівського комвольно-суконного комбінату в 1967 році. Засновником та першим керівником колективу був заслужений працівник культури України Володимир Дмитрович Савенко. З 1998 року колектив працює в міському Палаці культури. З 2009 року керівником колективу стає талановитий музикант та аранжувальник Качалов Юрій Михайлович.

З перших місяців створення колектив швидко набув професійної майстерності і став активним учасником культурно-мистецького життя міста та області, добре знаним за межами України.

Неодноразово він ставав лауреатом та дипломантом різноманітних конкурсів і фестивалів естрадної пісні. За свою виконавчу майстерність колектив неодноразово нагороджувався різноманітними дипломами та Почесними Грамотами. В 1975 році колективу присвоєне звання
"народний”.

В творчій діяльності колектив "Меридіан” постійно підвищує свій професійний рівень та виконавчу майстерність. За роки існування в колективі „Меридіан” виховано цілу плеяду високопрофесійних виконавців-музикантів. Колектив оркестру неодноразово приймав участь у творчих звітах Чернігівської області у м. Києві, гідно представляв мистецьке обличчя області на міжнародних конкурсах естрадної пісні у м.Солігорськ (Білорусія), м. Миколаїв, м. Київ, постійно приймає участь у різноманітних міських фестивалях та заходах: міський фестиваль культури і мистецтв “Чернігівська весна”, “Серпневий зорепад”, “Чернігів рідне місто моє”, “Чернігів – місто козацької слави”; у святкових концертах, присвячених державним святам. У 1986 році колектив виступав з концертами перед ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС. З творчими візитами естрадний оркестр “Меридіан” виступав у місті – побратимі Градець – Кралове Чеської Республіки.

Естрадний оркестр “Меридіан” на протязі року постійно проводить різноманітні концертні програми, а саме з 1 травня по 1 жовтня – Літні музичні вечори на Алеї Героїв, тематичні концертні програми до професійних свят, проводить виїзні концерти в геріатричному пансіонаті, обласному госпіталі, загальноосвітніх навчальних закладах міста, в районах Чернігівської області.

До репертуару оркестру входять твори та інструментальна музика українських та зарубіжних композиторів. Творчий потенціал оркестру дозволяє виконувати музику різних жанрів: джазову, класичну, естрадну, танцювальну. В творчому складі колективу артисти – виконавці, які мають вищу та базову вищу освіту. Солісти – заслужений артист України Володимир Гришин та лауреати республіканських конкурсів Надія Чирченко, Діна Лобур, Євген Мацак, Наталія Маринченко.

Народний естрадний оркестр “Меридіан” та його художній керівник постійно знаходяться у творчому пошуку.

http://onmckim.com.ua/news/2011-11-28-470
 

Останні новини Чернігівщини

10 легких та веселих фільмів, як ліки від осінньої хандри

10 легких та веселих фільмів, як ліки від осінньої хандри 09:28

Осінню хандру кожен долає по-своєму: пробіжками на природі, фотосесіями в листі, читанням гарних книг.

Смачні рецепти вихідного дня: банош з бринзою по-гуцульськи

Смачні рецепти вихідного дня: банош з бринзою по-гуцульськи 09:21

Бринза — це м'який розсольний сир. Ті, хто хоча б раз пробував бринзу, не можуть не погодитися, що це дуже смачно. Банош — каша, приготовлена з кукурудзяного борошна з додаванням вершків або сметани. Подається з бринзою, грибами, шкварками.

Гороскоп на тиждень з 29 листопада до 5 грудня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 29 листопада до 5 грудня 2021 року 09:11

Тиждень починається з гармонійних аспектів Марса та Нептуна, Сонце у поєднанні з Меркурієм у Стрільці. Водночас не варто забувати, що все ще коридор затемнень, тому намагайтеся реально дивитися на речі та пропоновані перспективи.

Ханука 2021: історія свята та традиції

Ханука 2021: історія свята та традиції 08:55

Ханука – це іудейське свято світла, яке 2021 року почнуть відзначати ввечері 28 листопада. Святкування триватиме вісім днів, аж до вечора 6 грудня.

Станом на 28 листопада в Україні зафіксовано 14200 нових випадків COVID-19

Станом на 28 листопада в Україні зафіксовано 14200 нових випадків COVID-19 08:38

7 483 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 28 листопада 2021 року. Зокрема, захворіли 774 дитини та 105 медпрацівників.