Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 01:40:21

Відбулося засідання організаційного комітету з проведення обласного конкурсу “Благодійник року” імені Тарновських

29.11.2011   07:51Агенцiя

28 листопада заступник голови облдержадміністрації з гуманітарних та політико-правових питань Віктор Тканко провів засідання організаційного комітету з проведення обласного конкурсу “Благодійник року” імені меценатів Тарновських.

Цей конкурс на Чернігівщині започатковано в 2008 році з метою поширення благодійницької діяльності та меценатства.

Учасники організаційного комітету розглянули та обговорили пропозиції претендентів на отримання звання “Благодійник року”, які надійшли від громадських організацій, благодійних фондів, закладів освіти, науки, культури, охорони здоров’я, соціального захисту тощо. Слід зазначити, що цього року таких пропозицій надійшло 39, а це більше ніж торік.

Під час засідання було розглянуто кандидатури претендентів на перемогу в шести номінаціях: “Благодійник року – всеукраїнська бізнес-структура”; “Благодійник року – регіональна бізнес-структура”; “Благодійник року – неприбуткова організація”; “Благодійник року – приватна особа” (передбачає визначення трьох переможців); “Благодійник року – благодійник-початківець”; “Благодійник року – представник малого бізнесу”.

Також оргкомітет визначив дату, час, форму та місце проведення урочистої церемонії нагородження переможців. Так цьогорічна церемонія нагородження переможців обласного конкурсу “Благодійник року” відбудеться 9 грудня 2011 року в приміщенні Молодіжного театру.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43

«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.

Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01

За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03

У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором?

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22

Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини