Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 08:28:13

Книгу “Біля витоків Незалежності” презентовано у Чернігові

29.11.2011   07:32

Книгу “Біля витоків Незалежності”, що розповідає про життєвий шлях відомих українських патріотів другої половини ХХ століття, презентовано у Чернігові.

“Якщо подивитися долі цих людей, то всі вони так чи інакше страждали за Україну і поклали життя на вівтар боротьби за незалежність нашої держави”, – сказав голова правління Молодіжного руху Києва, автор ідеї і керівник проекту “Шляхом українських патріотів” Арсеній Пушкаренко.

Книга “Біля витоків Незалежності” містить нариси як про пошанованих в Україні людей – Григора Тютюнника, Василя Стуса, Володимира Івасюка, так і про тих, чиї імена і справи досі залишаються в тіні. В їх числі, зокрема, Василь Макух і Данило Шумук.

“Василь Макух спалив себе на Хрещатику в 1968 році, протестуючи проти радянської окупації України та введення радянських військ у Чехословаччину. В Україні його не пам’ятають і не шанують, хоча чеського студена Яна Пелеха, який зробив те саме у Празі, на батьківщині визнано національним героєм і всіляко пошановано. Так само Данило Шумук, який провів у таборах 42 роки. Це – легендарний чоловік, його приймали американський президент і лідери європейських держав, у нас же про нього рідко хто згадує”, – зауважив А.Пушкаренко.

Обсяг нової книги про патріотів – понад 300 сторінок, наклад – 1000 примірників. Її презентації вже відбулися у Києві, Львові, Білій Церкві, Празі та Відні. У найближчі 3 місяці з нею ознайомляться жителі ще 15-ти українських міст, пообіцяв А.Пушкаренко.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=1059592
 

Останні новини Чернігівщини

Контрабандисти з цигарками продовжують штурмувати кордон

Контрабандисти з цигарками продовжують штурмувати кордон 08:24

У міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі» спільною прикордонно-митною оглядовою групою у мікроавтобусі «FORD», під обшивкою передніх дверцят, виявлено 420 пачок цигарок без акцизних марок білоруського виробництва.

Чернігівщина розпочала жнива

Чернігівщина розпочала жнива 08:14

В поле вийшов перший комбайн на збирання озимої пшениці.

Верховний Суд підтримав позицію прокурора у справі Комунального підприємства

Верховний Суд підтримав позицію прокурора у справі Комунального підприємства "Ліки України" 08:02

Верховний Суд задовольнив касаційну скаргу прокуратури у справі про передачу в оренду цілісного майнового комплексу Комунального підприємства «Ліки України».

Патрульні продовжують виявляти у громадян ймовірно наркотичні речовини

Патрульні продовжують виявляти у громадян ймовірно наркотичні речовини 07:50

Близько сьомої години вечора, під час патрулювання на вулиці Тихій поліцейські звернули увагу на дівчину, що дивно себе поводила.

Водолази підняли з водойми тіло потопельника, також рятувальники проводять пошуки іншого чоловіка, який міг потонути

Водолази підняли з водойми тіло потопельника, також рятувальники проводять пошуки іншого чоловіка, який міг потонути 07:41

Невтішна статистика загибелі людей під час відпочинку на водоймах є наслідком недотримання, незнання або ж відвертого ігнорування елементарних заходів безпеки.