Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 5 грудня, 14:32:25

Фортепіанний конкурс імені Левка Ревуцького розпочався в Чернігові

13.05.2013   11:39

12 травня у Чернігові розпочався фортепіанний конкурс імені Левка Ревуцького.

Ревуцького

Ревуцького

У вітальному слові міського голови Олександра Соколова, зокрема, відзначено, що конкурс фортепіанного мистецтва сприятиме виявленню та підтримці обдарованих виконавців, єднанню та взаємозбагаченню обдарованої молоді з різних регіонів України та зарубіжжя, адже музика не знає кордонів.

13 травня проходитимуть конкурсні виступи учасників у залах музичної школи №1 ім. С. Вільконського та обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Нагородження лауреатів та учасників конкурсу і гала-концерт переможців розпочнуться об 11 годині 14 травня у великій залі музичної школи № 1 ім. С. Вільконського.

Серед конкурсантів – юні таланти з Гомеля (Білорусь), Вінниці, Києва, Миколаєва, Одеси, Південного (Харківська обл.), Прилук (Чернігівська обл.), Сум, Херсона та Чернігова. До складу журі увійшли провідні фахівці Національної музичної академії України ім. П. Чайковського, інших музичних навчальних та мистецтвознавчих закладів Києва, Львова та Чернігова.

Конкурс організовано за підтримки Міністерства культури України, Чернігівської облдержадміністрації, департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА, управління культури Чернігівської міської ради, Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм, Чернігівської музичної школи № 1 ім. С. Вільконського.

 

Останні новини Чернігівщини

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Чернігова запрошують написати листа Санті

«Без подарунків не залишиться ніхто». Малечу з Чернігова запрошують написати листа Санті 10:39

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр відкрила резиденцію Санти для дітей віком від 5 до 14 років. Упродовж грудня малеча може надсилати свої листи зимовому чарівнику, а наприкінці року кожна дитина отримає відповідь Санти та подарунок.

Журналісти Чернігівщини вчилися писати грантові заявки на медійні проекти

Журналісти Чернігівщини вчилися писати грантові заявки на медійні проекти 10:36

Протягом двох днів журналісти Чернігівської області вчилися писати грантові заявки на медійні проекти, їх реалізовувати та правильно звітувати.

Забруднення земель та зловживання службовим становищем: правоохоронці скерували до суду провадження щодо чиновника Носівської міськради 10:26

На Чернігівщині слідчі поліції завершили досудове розслідування та передали прокурору Чернігівської обласної прокуратури для направлення до суду матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом щодо посадовця, причетного до забруднення понад 3,4 га землі та безпідставної сплати з місцевого бюджету більш як 350 тисяч гривень приватній фірмі.

У Прилуках відкривається мандрівна виставка «На Зламі» 10:25

14 грудня в м. Прилуках у приміщенні Прилуцького краєзнавчого музею Східноукраїнський центр громадських ініціатив презентує мандрівну виставку «На Зламі».

ХІІ «Розумовські зустрічі» в Чернігові 10:20

У колі друзів, колег із атмосферою взаємоповаги йвзаємопідтримки 30 листопада – 1 грудня 2023 р. в Чернігові пройшли ХІІ«Розумовські зустрічі». Цього року присвячувалися вони 1000–літтю Великого Князівства Чернігівського (відзначатиметься в 2024 р.).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини