Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 вересня, 17:51:59

Чернігів долучається до проведення екскурсійних фрі-турів

25.04.2013   07:42

Чернігівські викладачі та студенти долучаються до проведення умовно-безкоштовних оглядових екскурсій, які у світовій практиці називаються фрі-турами (Free tours).

Про це повідомив на прес-конференції директор Інституту історії, етнології та правознавства ім. О.Лазаревського Чернігівського національного педуніверситету ім. Т. Шевченка Олександр Коваленко, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

“Абсолютно новий для Чернігова проект – так звані вільні тури (Free tours англ. – Ред.) – профільні кафедри нашого Інституту розпочинають спільно з відділом туризму міської ради і громадською організацією “Туристично-інформаційний центр”, – сказав Коваленко.

За його словами, Free tours – це оглядові умовно безкоштовні екскурсії зі збірними групами, які проводяться у визначений час. Їхньою особливістю є те, що плата за екскурсію – добровільна, а її розмір туристи встановлюють самі. У Чернігові перша екскурсія фрі-туру відбудеться вже найближчої неділі, 28 квітня. Розпочнеться вона о 12.00 при вході на територію заповідника “Чернігів стародавній”. День тижня, місце і час збору екскурсантів залишатимуться незмінними упродовж усього туристичного сезону. Екскурсовод, який збиратиме групу, буде одягнений у футболку з написом “Free tours” та триматиме відповідну табличку.

Як зазначив доцент Інституту Володимир Пилипенко, який і розпочне цю справу в Чернігові, Free tours допоможуть розв’язати одну з проблем екскурсійної діяльності. Вона полягає в тому, що люди, які б хотіли приєднатися до організованих туристичних груп і послухати розповідь професійного екскурсовода, зазвичай не можуть цього зробити через гнучкість графіка таких груп. Пилипенко висловив сподівання, що фрі-тури допоможуть як гостям обласного центру, так і його корінним жителям задовольнити свою цікавість і більше дізнатися про місто.

За наданою інформацією, на сьогодні подібні екскурсії в Україні проводяться лише в Києві й Одесі англійською та російською мовами. Чернігівці готові проводити їх ще й польською мовою.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/chernigiv_doluchae_tsya_do_provedennya_ekskursiynih_fri_turiv_1821645

Останні новини Чернігівщини

Поліція застерігає громадян від шахрайської схеми «Друг просить у борг» 11:43

Якщо вам надходить повідомлення, або дзвінок від знайомого чи друга «Привіт! Позич, будь ласка, гроші» - перш ніж допомогти, переконайтеся, що це не шахрай, який видає себе за вашого товариша.

Обстановка на прикордонні за добу станом на 06.00 24 вересня 2023 10:40

Протягом доби росіяни зі своєї території 13 разів обстрілювали прикордоння Чернігівської області.

24 вересня - цей день в Україні та в світі

24 вересня - цей день в Україні та в світі 09:18

ДЕНЬ 578 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 578 RUSSIAN AGRESSION

Відзнаки «За оборону Чернігова»: 21 вересня громада дякувала військовим та цивільним, які боронили місто у 2022-му 15:47

21 вересня з нагоди Дня міста у Чернігівській міській раді відбулося вручення відзнак «За оборону Чернігова».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини