Слобідчанка стала кращою читачкою в області
Семикласниця Слобідської школи Менського району Марина Біленька посіла перше місце в обласному святі юних читачів Чернігівщини “Діти, що читають, – майбутнє України”.
Слобідчанка стала кращою читачкою в області
Переможницю нагородили подарунками, а районна бібліотека дарує піврічну передплату на журнал “Юна леді”.
Фестиваль проходив минулого тижня в обласній бібліотеці ім. М. Островського в рамках Всеукраїнського конкурсу “Найкращий читач-2013” Його мета – стимулювання у дітей інтересу до читання якісної сучасної літератури, виявлення читацьких уподобань та заохочення до читання дітей.
http://nslovo.com/blog/slobidchanka-stala-kraschoyu-chytachkoyu-v-oblasti
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.