Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 грудня, 01:06:01

Армія дарує дітям "Квітку миру"

25.11.2011   12:08

У Чернігові, в рамках акції “Армія дітям”, до 20-ї річниці Збройних Сил України відбувся 3-й міжнародний дитячий музичний фестиваль “Квітка миру-2011”.

В ньому взяли участь талановиті музиканти з України, Росії, Великобританії та Німеччини.

“Квітка миру” тривала три дні в концертному залі Чернігівської дитячої музичної школи ім. С.В.Вільконського. Організатором фестивалю виступив Військово-музичний центр Сухопутних військ Збройних Сил України.

На сцені музичної школи юні таланти виконували важкі музичні твори відомих композиторів світу. Зокрема представниця Англії Таня Роос виконала концерт для скрипки з оркестром П.Чайковського, німець Леон Шмукерт виконав Фантазію № 9 для скрипки соло Г. Телемана, Олександр Рамазанов з Росії заграв концертну п’єсу для труби з оркестром В. Брандта. Не менш складні твори виконували українські учасники фестивалю. Киянка Марія Колесник виконала на фортепіано симфонічну рапсодію Х.Туріна, а чернігівці грали твори Мендельсона, Вайта, Баланчівадзе та інших відомих композиторів. Вся концертна програма проходила у супроводі ведучих та оркестру Військово-музичного центру.

За словами начальника Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, заслуженого артиста України майора Олександра Шевчука в нашій державі схожого фестивалю не існує взагалі.

– Музичний форум “Квітка миру” об’єднує талановитих дітей з усього світу, – зазначив Олександр Шевчук. - В Україні практичне не проводяться подібні заходи. Такий фестиваль повинен сприяти популяризації національного та світового музичного мистецтва серед військовослужбовців Збройних Сил України, членів їх сімей, дітей та юнацтва Чернігова і України в цілому. Тому Військово-музичний центр Сухопутних військ залучає до концертної програми кращих дітей-музикантів з різних країн світу, налагоджує і поглиблює творчі зв’язки між ними.

Після кожного виступу глядачі аплодували юним виконавцям стоячи. Усі були в захваті від чудової гри дітей на скрипці, фортепіано, флейті та інших музичних інструментах.

На чернігівській сцені, – підсумував “Квітку миру” майор Шевчук, - виступали представники кращих музичних шкіл світу. Це учні Лондонського королівського музичного коледжу, Центральної музичної школи при Московській державній консерваторії ім. П.І. Чайковського, Німецької гімназії Карла-Філіпа-Еммануеля Баха, Київської музичної школи-інтернат ім. М.В. Лисенка та багатьох інших. В наступному році колектив Військово-музичного центру планує запросити ще більше дітей-музикантів, особливо із-за кордону.

Довідково: Акція “Армія дітям” започаткована Військово-музичним центром Сухопутних військ Збройних Сил України на початку 2008 року з прем’єри дитячого мюзиклу “Великий малюк Гулівер”. “Армія дітям”, як музичний мистецький проект має на меті довгострокові відносини військово-музичного центру з провідними молодими солістами Європи, сприяє розвитку у дітей музичного таланту.

Творчі колективи Військово-музичного дають безкоштовні концерти для дітей військовослужбовців, дітей-сиріт та дітей-інвалідів.

В рамках цього проекту також відбуваються новорічні та різдвяні ранки, вистави, святкові концерти, тощо.

Останні новини Чернігівщини

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їхніх сімей мають унікальну можливість реалізуватися в бізнесі 16:28

Кошти на його створення або розвиток можна отримати за програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядовогопроєктуєРобота.

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором 13:52

Станом на 11 грудня по всій Україні стабільною лишається потреба у донорах усіх груп крові. Про це повідомляє платформа ДонорUA у своєму дописі на Facebook.

Колишню керівницю "Чернігівгазу" Аллу Ярову взяли під варту із заставою у 110 мільйонів гривень 13:48

Колишній керівниці "Чернігівгазу" Аллі Яровій обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 110 мільйонів гривень за підозрою у привласненні, розтраті та відмиванні майна.

Подвійний ювілей Миколи Борща 13:46

75-річний ювілей і 60-річчя творчої діяльності заслужений працівник культури України, головний хормейстер Капели бандуристів ім. О.Вересая Микола Борщ відзначив великою концертною програмою “Зорепадом летять роки”.

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей 12:16

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримають ще 88 мешканок, які зареєстровані і наразі перебувають у Чернігові. Загальна сума виплат — 715 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини