Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 22:27:18

Армія дарує дітям "Квітку миру"

25.11.2011   12:08

У Чернігові, в рамках акції “Армія дітям”, до 20-ї річниці Збройних Сил України відбувся 3-й міжнародний дитячий музичний фестиваль “Квітка миру-2011”.

В ньому взяли участь талановиті музиканти з України, Росії, Великобританії та Німеччини.

“Квітка миру” тривала три дні в концертному залі Чернігівської дитячої музичної школи ім. С.В.Вільконського. Організатором фестивалю виступив Військово-музичний центр Сухопутних військ Збройних Сил України.

На сцені музичної школи юні таланти виконували важкі музичні твори відомих композиторів світу. Зокрема представниця Англії Таня Роос виконала концерт для скрипки з оркестром П.Чайковського, німець Леон Шмукерт виконав Фантазію № 9 для скрипки соло Г. Телемана, Олександр Рамазанов з Росії заграв концертну п’єсу для труби з оркестром В. Брандта. Не менш складні твори виконували українські учасники фестивалю. Киянка Марія Колесник виконала на фортепіано симфонічну рапсодію Х.Туріна, а чернігівці грали твори Мендельсона, Вайта, Баланчівадзе та інших відомих композиторів. Вся концертна програма проходила у супроводі ведучих та оркестру Військово-музичного центру.

За словами начальника Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, заслуженого артиста України майора Олександра Шевчука в нашій державі схожого фестивалю не існує взагалі.

– Музичний форум “Квітка миру” об’єднує талановитих дітей з усього світу, – зазначив Олександр Шевчук. - В Україні практичне не проводяться подібні заходи. Такий фестиваль повинен сприяти популяризації національного та світового музичного мистецтва серед військовослужбовців Збройних Сил України, членів їх сімей, дітей та юнацтва Чернігова і України в цілому. Тому Військово-музичний центр Сухопутних військ залучає до концертної програми кращих дітей-музикантів з різних країн світу, налагоджує і поглиблює творчі зв’язки між ними.

Після кожного виступу глядачі аплодували юним виконавцям стоячи. Усі були в захваті від чудової гри дітей на скрипці, фортепіано, флейті та інших музичних інструментах.

На чернігівській сцені, – підсумував “Квітку миру” майор Шевчук, - виступали представники кращих музичних шкіл світу. Це учні Лондонського королівського музичного коледжу, Центральної музичної школи при Московській державній консерваторії ім. П.І. Чайковського, Німецької гімназії Карла-Філіпа-Еммануеля Баха, Київської музичної школи-інтернат ім. М.В. Лисенка та багатьох інших. В наступному році колектив Військово-музичного центру планує запросити ще більше дітей-музикантів, особливо із-за кордону.

Довідково: Акція “Армія дітям” започаткована Військово-музичним центром Сухопутних військ Збройних Сил України на початку 2008 року з прем’єри дитячого мюзиклу “Великий малюк Гулівер”. “Армія дітям”, як музичний мистецький проект має на меті довгострокові відносини військово-музичного центру з провідними молодими солістами Європи, сприяє розвитку у дітей музичного таланту.

Творчі колективи Військово-музичного дають безкоштовні концерти для дітей військовослужбовців, дітей-сиріт та дітей-інвалідів.

В рамках цього проекту також відбуваються новорічні та різдвяні ранки, вистави, святкові концерти, тощо.

Останні новини Чернігівщини

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж 13:21

В оперативному командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Двох осіб затримано за угон таксі

Двох осіб затримано за угон таксі 13:00

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає 12:10

У Сосницькій громаді обрали переможців Громадського бюджету. Утім їх проєкти реалізовуватись в 2020 році не будуть.