Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 квітня, 12:36:07

Армія дарує дітям "Квітку миру"

25.11.2011   12:08

У Чернігові, в рамках акції “Армія дітям”, до 20-ї річниці Збройних Сил України відбувся 3-й міжнародний дитячий музичний фестиваль “Квітка миру-2011”.

В ньому взяли участь талановиті музиканти з України, Росії, Великобританії та Німеччини.

“Квітка миру” тривала три дні в концертному залі Чернігівської дитячої музичної школи ім. С.В.Вільконського. Організатором фестивалю виступив Військово-музичний центр Сухопутних військ Збройних Сил України.

На сцені музичної школи юні таланти виконували важкі музичні твори відомих композиторів світу. Зокрема представниця Англії Таня Роос виконала концерт для скрипки з оркестром П.Чайковського, німець Леон Шмукерт виконав Фантазію № 9 для скрипки соло Г. Телемана, Олександр Рамазанов з Росії заграв концертну п’єсу для труби з оркестром В. Брандта. Не менш складні твори виконували українські учасники фестивалю. Киянка Марія Колесник виконала на фортепіано симфонічну рапсодію Х.Туріна, а чернігівці грали твори Мендельсона, Вайта, Баланчівадзе та інших відомих композиторів. Вся концертна програма проходила у супроводі ведучих та оркестру Військово-музичного центру.

За словами начальника Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, заслуженого артиста України майора Олександра Шевчука в нашій державі схожого фестивалю не існує взагалі.

– Музичний форум “Квітка миру” об’єднує талановитих дітей з усього світу, – зазначив Олександр Шевчук. - В Україні практичне не проводяться подібні заходи. Такий фестиваль повинен сприяти популяризації національного та світового музичного мистецтва серед військовослужбовців Збройних Сил України, членів їх сімей, дітей та юнацтва Чернігова і України в цілому. Тому Військово-музичний центр Сухопутних військ залучає до концертної програми кращих дітей-музикантів з різних країн світу, налагоджує і поглиблює творчі зв’язки між ними.

Після кожного виступу глядачі аплодували юним виконавцям стоячи. Усі були в захваті від чудової гри дітей на скрипці, фортепіано, флейті та інших музичних інструментах.

На чернігівській сцені, – підсумував “Квітку миру” майор Шевчук, - виступали представники кращих музичних шкіл світу. Це учні Лондонського королівського музичного коледжу, Центральної музичної школи при Московській державній консерваторії ім. П.І. Чайковського, Німецької гімназії Карла-Філіпа-Еммануеля Баха, Київської музичної школи-інтернат ім. М.В. Лисенка та багатьох інших. В наступному році колектив Військово-музичного центру планує запросити ще більше дітей-музикантів, особливо із-за кордону.

Довідково: Акція “Армія дітям” започаткована Військово-музичним центром Сухопутних військ Збройних Сил України на початку 2008 року з прем’єри дитячого мюзиклу “Великий малюк Гулівер”. “Армія дітям”, як музичний мистецький проект має на меті довгострокові відносини військово-музичного центру з провідними молодими солістами Європи, сприяє розвитку у дітей музичного таланту.

Творчі колективи Військово-музичного дають безкоштовні концерти для дітей військовослужбовців, дітей-сиріт та дітей-інвалідів.

В рамках цього проекту також відбуваються новорічні та різдвяні ранки, вистави, святкові концерти, тощо.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска 12:19

За два тижні Великдень. А отже, варто продумувати страви, які будете готувати. Пропонуємо рецепт сирної паски, що традиційно готується на свято Великодня.

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 11:50

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 2021 року

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць 10:14

Цей День встановлений в 1983 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (ІКОМОС), створеної при ЮНЕСКО. Відзначається з 18 квітня 1984 року.