Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 жовтня, 07:29:31

Армія дарує дітям "Квітку миру"

25.11.2011   12:08

У Чернігові, в рамках акції “Армія дітям”, до 20-ї річниці Збройних Сил України відбувся 3-й міжнародний дитячий музичний фестиваль “Квітка миру-2011”.

В ньому взяли участь талановиті музиканти з України, Росії, Великобританії та Німеччини.

“Квітка миру” тривала три дні в концертному залі Чернігівської дитячої музичної школи ім. С.В.Вільконського. Організатором фестивалю виступив Військово-музичний центр Сухопутних військ Збройних Сил України.

На сцені музичної школи юні таланти виконували важкі музичні твори відомих композиторів світу. Зокрема представниця Англії Таня Роос виконала концерт для скрипки з оркестром П.Чайковського, німець Леон Шмукерт виконав Фантазію № 9 для скрипки соло Г. Телемана, Олександр Рамазанов з Росії заграв концертну п’єсу для труби з оркестром В. Брандта. Не менш складні твори виконували українські учасники фестивалю. Киянка Марія Колесник виконала на фортепіано симфонічну рапсодію Х.Туріна, а чернігівці грали твори Мендельсона, Вайта, Баланчівадзе та інших відомих композиторів. Вся концертна програма проходила у супроводі ведучих та оркестру Військово-музичного центру.

За словами начальника Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, заслуженого артиста України майора Олександра Шевчука в нашій державі схожого фестивалю не існує взагалі.

– Музичний форум “Квітка миру” об’єднує талановитих дітей з усього світу, – зазначив Олександр Шевчук. - В Україні практичне не проводяться подібні заходи. Такий фестиваль повинен сприяти популяризації національного та світового музичного мистецтва серед військовослужбовців Збройних Сил України, членів їх сімей, дітей та юнацтва Чернігова і України в цілому. Тому Військово-музичний центр Сухопутних військ залучає до концертної програми кращих дітей-музикантів з різних країн світу, налагоджує і поглиблює творчі зв’язки між ними.

Після кожного виступу глядачі аплодували юним виконавцям стоячи. Усі були в захваті від чудової гри дітей на скрипці, фортепіано, флейті та інших музичних інструментах.

На чернігівській сцені, – підсумував “Квітку миру” майор Шевчук, - виступали представники кращих музичних шкіл світу. Це учні Лондонського королівського музичного коледжу, Центральної музичної школи при Московській державній консерваторії ім. П.І. Чайковського, Німецької гімназії Карла-Філіпа-Еммануеля Баха, Київської музичної школи-інтернат ім. М.В. Лисенка та багатьох інших. В наступному році колектив Військово-музичного центру планує запросити ще більше дітей-музикантів, особливо із-за кордону.

Довідково: Акція “Армія дітям” започаткована Військово-музичним центром Сухопутних військ Збройних Сил України на початку 2008 року з прем’єри дитячого мюзиклу “Великий малюк Гулівер”. “Армія дітям”, як музичний мистецький проект має на меті довгострокові відносини військово-музичного центру з провідними молодими солістами Європи, сприяє розвитку у дітей музичного таланту.

Творчі колективи Військово-музичного дають безкоштовні концерти для дітей військовослужбовців, дітей-сиріт та дітей-інвалідів.

В рамках цього проекту також відбуваються новорічні та різдвяні ранки, вистави, святкові концерти, тощо.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679 осіб 20:31

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 26 жовтня в області щеплено першою та другою дозою 422 373 людини.

Скільки шкіл Чернігова зможуть працювати при вимозі 100% вакцинації працівників?

Скільки шкіл Чернігова зможуть працювати при вимозі 100% вакцинації працівників? 20:27

На сьогодні тільки одна чернігівська школа - №4 - вже має 100% вакцинованих працівників. І ще 11 шкіл міста досягли показника вакцинації співробітників понад 90%. Це школи 5, 7, 9, 13, 14,17, 18, 20, 30, 35, 36. Загальний же середній показник вакцинації освітян Чернігова – 87% по школах і 88% по садочках.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 325 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 325 нових випадків COVID-19 20:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 жовтня в області зафіксовано 325 нових випадкiв COVID-19.

 Михайло Федоров проінспектував підключення сіл Чернігівщини до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція»

Михайло Федоров проінспектував підключення сіл Чернігівщини до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція» 20:16

Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров сьогодні відвідав з робочим візитом Чернігівську область, щоб проінспектувати підключення сіл до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція».

Державні гроші мають витрачатися раціонально: В’ячеслав Чаус на об’єктах «Великого будівництва» Ніжинщини 20:05

Голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус продовжує оглядати хід реалізації президентської програми «Велике будівництво». Відвідує як уже завершені об’єкти, так і ті, що мають статус кандидатів на фінансування. Сьогодні з таким візитом побував у Ніжинському районі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини