Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 09:40:10

Кращі читачі в бібліотеці імені Островського

08.04.2013   15:35Агенцiя

В рамках всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач року» в обласній бібліотеці для дітей ім. Миколи Островського відбувся обласний етап конкурсу «Діти, що читають, – майбутнє нації».

обласний етап конкурсу «Діти, що читають, – майбутнє нації»

обласний етап конкурсу «Діти, що читають, – майбутнє нації»

Учні 6-7 класів, переможці районних конкурсів, тобто першого етапу, приїхали до Чернігова, аби показати свою обізнаність і ерудицію, поспілкуватись з однодумцями.

Кожен рік до обласної бібліотеки для дітей ім. Островського збираються учні з різних районів Чернігівщини, щоб взяти участь у фіналі свята-конкурсу «Кращий читач року». Хлопці і дівчата цікаво презентували себе, розповідаючи про захоплення й вподобання.  Конкурсанти самі малювали ілюстрації до виступів й складали чудові вірші.

Виявляється, всі учасники конкурсу не тільки багато читають, а й відвідують різні гуртки, спортивні секції, музичні школи – різнобічно розвинені діти. Вони швидко відповідали на запитання конкурсів «Чи уважний я читач?» та «Голос батьків з усіх віків», контрольної з української. 

Поки журі підбивало підсумки, визначаючи призові місця, діти подивились відеофільм про бібліотеку для дітей  ім. Островського. Кращими у двох вікових групах були визнані Марина Біленька (семикласниця з села Слобідка Менського району) та шестикласниця Анна Дзюба з села Наумівка Корюківського району.

http://chodtrk.com.ua/?p=8908
 

Останні новини Чернігівщини

Про підсумки Всеукраїнської програми ментального здоров’я -2023 — на розширеному засіданні Міжвідомчої координаційної ради 08:59

Крок за кроком в Україні загалом, та в Чернігівській області зокрема розвивається якісна система підтримки ментального здоров'я українців - Всеукраїнська програма «Ти як?», ініційована першою леді Оленою Зеленською.

1 грудня - цей день в Україні та в світі

1 грудня - цей день в Україні та в світі 08:54

ДЕНЬ 646 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 646 RUSSIAN AGRESSION

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини