Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 лютого, 22:42:23

Камерний хор ім. Бортнянського на шляху до змін

05.04.2013   10:10Агенцiя

В рамках колективу з’явилося ще три самобутні міні-колективи. Їх презентація широкому загалу відбудеться в середині квітня, а перед тим керівництво камерного хору запросило до себе на гостину журналістів, аби розповісти про всі новації.

Нещодавно камерний хор здивував музичну спільноту виходом першого диску, до якого увійшли твори славетного українського композитора, ім’я якого носить колектив, -  Дмитра Бортнянського. Завдяки цьому диску колектив поза конкурсом запросили на престижний хоровий фестиваль до Польщі, який відбудеться у травні. Чернігівські голоси почують і в Африці. Є запрошення до Лівану у лютому наступного року.

Сьогодні ж артисти камерного хору переймаються тим, що наше суспільство, в більшості своїй, має поганий музичний смак. З прагнення популяризувати гарну і якісну музику народився проект малих форм. І в рамках одного великого колективу з’явилося ще три. Православну духовну музику – від візантійських знаменних розпівів до сучасної української, фольклорні обробки українських народних пісень, західноєвропейську та російську класику виконуватимуть жіночий вокальний ансамбль «Аніма», чоловічий вокальний ансамбль «Ренесанс» та фольклорний ансамбль «Chе voice».

Найближчим часом колектив даватиме концерт до свята Благовіщення у Борисоглібському соборі та презентує окрему концертну програму у філармонійному центрі.

http://chodtrk.com.ua/?p=8863
 

Останні новини Чернігівщини

Архієпископа Білоцерківського Євстратія возведено в сан митрополита 21:29

Сьогодні 2 лютого, рішенням Синоду Православної Церкви України, створено нову Білоцерківську єпархію відокремленням від Київської єпархії

У Ніжинській міській раді представили концепцію велосипедної інфраструктури 21:26

31 січня у Ніжинській міській раді представили концепцію велосипедної інфраструктури.

 Справа депутата Халімона: НАЗК виявило ознаки незаконного збагачення на ₴10 мільйонів

Справа депутата Халімона: НАЗК виявило ознаки незаконного збагачення на ₴10 мільйонів 21:21

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами моніторингу способу життя народного депутата від партії “Слуга народу” Павла Халімона виявило ознаки корупційного кримінального правопорушення, передбаченого ст. 368-5 Кримінального кодексу, які можуть свідчити про незаконне збагачення на 10 млн грн.

У Чернігівській обласній прокуратурі провели підсумкову нараду за результатами роботи у 2022 році

У Чернігівській обласній прокуратурі провели підсумкову нараду за результатами роботи у 2022 році 21:18

У Чернігівській обласній прокуратурі відбулась підсумкова нарада під головуванням виконувача обов’язків керівника обласної прокуратури Владислава Грюка.

Поліцейські Чернігівщини допомогли обласному Центру крові поповнити запаси компонентів 21:10

Поліцейські долучилися до благородної місії та здали кров для потреб цивільних та військових.

АНОНСИ ПОДІЙ