Відкрилася виставка колажів Олени Загребіної
2 квітня в Чернігівському обласному художньому музеї ім. Григорія Галагана у рамках мистецького проекту «Культпросвіт» відбулося відкриття виставки колажів Олени Загребіної та презентація її авторського проекту «Долоні».
виставка колажів Олени Загребіної
«Проект «Долоні» – своєрідна інсталяція, у якій закодована дуже проста і водночас складна мова суб’єктивного досвіду. Це спроба донести НЕВЛОВИМЕ найкращою для цього мовою – мовою поета.
«Долоні» – гербарій, поеторій, вистава, картина, танець, шахова дошка, дитяча гра, ніжність і смуток, радість і ностальгія. Це лист, написаний за три осінні місяці. Лист, що кожної осені відлітає до невідомого адресата і залишає по собі таємницю.
«Працюю з тим, що знаходжу під ногами. Інтуїтивно поєдную предмети – наповнюю їх новим змістом» - Олена Загребіна.
В експозиції представлені колажі з серій «В дорозі» та «Космос Поруч».
http://www.cult.gov.ua/news/vidkrilasja_vistavka_kolazhiv_oleni_zagrebinoji/2013-04-04-4263
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression