Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 14 червня, 02:51:35

У Чернігові вшанують преподобного Антонія Печерського

03.04.2013   09:43Агенцiя

У Чернігові цього року у рамках відзначення 1025-річчя Хрещення Русі вшанують преподобного Антонія Печерського – засновника підземного комплексу у місті. Як повідомляє кореспондент УНІАН, про це вчора під час засідання Міжвідомчої ради з туризму повідомив генеральний директор Національного архітектурно-історичного заповідника "Чернігів стародавній" Андрій Курданов.

За його словами, розглядалася можливість спорудження пам`ятника святому, але поки що вирішили встановити барельєфну дошку на вході до Антонієвих печер.

"Проект уже погоджено науково-методичною радою заповідника. Дошку відкриємо 23 липня у день пам`яті святого", - сказав А.Курданов. Також він додав, що заповідник у рамках відзначення 1025-річчя Хрещення Русі отримає кошти на реконструкцію однієї з пам`яток.

Довідка "УНІАН-Релігії".
Преподобний Антоній Печерський (близько 982 – 1073 р.р) - засновник Києво-Печерського монастиря і будівничий Свято-Успенського собору, засновник печерного комплексу ХІ – XIX ст. у Болдиних горах у Чернігові.
Святині Антонієвих печер – келія Антонія Печерського та гробниця з мощами чернігівських ченців, яких вбили в 1239 році монголо-татари. У 1967 році пам’ятку включено до складу Чернігівського архітектурно-історичного заповідника.


http://religions.unian.net/ukr/detail/14188

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини