Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 20:33:42

Всеукраїнська акторська школа в Чернігові!

01.04.2013   15:23Агенцiя

Міжнародна організація "CinemaHall", Представництво Європейської кіноассоціаціі NISI MASA в Україні запускає всеукраїнський освітній акторський проект!


У контексті проекту молоді хлопці та дівчата зможуть отримати ази акторської майстерності, які стануть для майбутніх акторів і актрис фундаментом для подальшого професійного розвитку.

Вперше випускники проекту зможуть застосувати отримані знання на практиці - під час кастингів і зйомок на ТБ, кінофільмів, реклами в Києві!

Серед партнерів "CinemaHall" - провідні кіностудії і кастинг-агенції Києва, серед яких такі компанії, як "Suspense Films" ("Штольня", "Тіні незабутіх предків"), "InQ" ("Закохані в Київ", "Сіневір") , "Інсайт-медіа" ("Тойхтопройшовкрізьвогонь", "Іван-сила"); кастинг-агенції "АБА-студія", "Allcasting", "Кастинг агентство В.Марініч", "ABSTAR VISION", та ін.

Всеукраїнська акторська школа - це:

- Ази акторської майстерності від досвідчених викладачів (практичні заняття) - Тетяна Янко (бізнес-тренер, викладач в школі краси, художній керівник, режисер, актриса молодіжного «Театру «23») і Ольга Мелашенко (Актриса молодіжного театру «АмаТеа», з 2010 року викладає акторську майстерність);
- Можливість обміну досвіду з учасниками з інших міст (понад 10 міст України),
- Сертифікат випускника,
- Участь у зустрічах випускників (1 раз на три місяці),
- Внесення випускників в бази кастинг-агенцій України,
- Участь випускників у кастингах та зйомках нових проектів (фільмів і програм).

Навчання триває 3 місяці. У програму Школи входить вивчення Акторської майстерності, сценічної мови, Пластики, Сценічних рухів, Основ гриму та ін.

Участь у проекті передбачає благодійний внесок (пільги для студентів і власників картки ISIC).
Участь надається на конкурсній основі.

Після подачі заявки протягом тижня Ви будете запрошені на співбесіду з викладачем.
Подати заявку на участь
Питання, додаткова інформація:
+380935930277, CDMA 91-77-00

Партнери:
Українське національне інформаційне агентство «УКРІНФОРМ», міжнародна онлайн-платформа «KINOLIFE», національний ресурс Massovka.com.ua, адвокатське бюро «Адлер і партнери», портал StudNews.org.ua, всеукраїнський кінопортал «Kino-teatr.ua», міжнародне посвідчення студента «ISIC», інструмент прямого маркетингу «Feedgee», портал «СніміФільм», газета «Голос України», журнал «Молодість, краса та здоров'я».

У Чернігові інформаційними партнерами стали: газета «Чернігівські відомості», портал Чернігова «Gorod.cn.ua», Інтернет-видання «Високий Вал», журнал «Бум», весільний журнал «Віваче», Чернігівська Медіа Група, онлайн-довідник «che.cn.ua», експертний клуб «Чиста політика», Чернігівський суспільно-інформаційний журнал« Північій вектор », Чернігівський довідково-інформаційний портал« Siver Info», Інформ-агенція «Чернігівський монітор».

Якщо Ви професійний актор або актриса, Ви можете подати заявку на внесення Вас в акторську базу CinemaHall.

Останні новини Чернігівщини

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну?

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну? 17:03

Тисячі житлових будинків знищили росіяни за час нового вторгнення. Мільйони українців покинули свої домівки й сьогодні не мають також житла. Як забезпечити таку кількість людей житлом?

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52

До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48

Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ