Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 18:39:50

4 театри Чернігівщини провели 1106 театральних вистав

27.03.2013   07:38

До міжнародного Дня театру

У 2012 р. в Чернігівській області приймали глядачів 4 театри: два драматичні (Ніжинський ім. М.Коцюбинського та обласний молодіжний), академічний музично-драматичний ім. Т.Г.Шевченка та дитячий ляльковий театр ім. О.Довженка.

Ними підготовлені та проведені 1106 театральних вистав, у тому числі 114 – для сільських жителів, 118 – гастрольні та виїзні за межами області, 1 – за межами України.

Крім того, сцени Чернігівщини надавалися іншим організаціям, які провели на них 64 спектаклі.

Упродовж року спектаклі побачили 197,3 тис. глядачів (на 2,5% більше, ніж у 2011р.), у т.ч. 47,4 тис. – на гастрольних виставах поза межами області.

Роботу театрів забезпечували 399 працівників, з них 185 осіб – художній та артистичний персонал.

Останні новини Чернігівщини

Тупичівська громада серед фіналістів конкурсу

Тупичівська громада серед фіналістів конкурсу "Неймовірні села України 2022" 16:04

Село Тупичів Чернігівської області знаходиться на кордоні з країною-агресором росією. Відстань до пункту перетину — 53,5 км. В перший день війни о 12:20 село було вже окуповане ворогом.

Дитячі будинки сімейного типу з Коропської громади отримали допомогу від Олени Зеленської

Дитячі будинки сімейного типу з Коропської громади отримали допомогу від Олени Зеленської 15:59

Дитячий будинок сімейного типу Тригубенків, в якому виховуються 10 дітей, позбавлених батьківського піклування, за потребою отримала під першої леді пральну машину, два планшети й телефон.

Прикордонники Чернігівщини та Сумщини не фіксують, щоб ворог формував ударні групи

Прикордонники Чернігівщини та Сумщини не фіксують, щоб ворог формував ударні групи 15:48

На кордоні з рф у межах Чернігівської та Сумської областей росія продовжує утримувати окремі підрозділи збройних сил, а саме в прикордонних районах Брянської та Курської областей.

Як Чернігівщина готується до ймовірного наступного вторгнення Росії

Як Чернігівщина готується до ймовірного наступного вторгнення Росії 15:43

П'ять громад Чернігівщини (Корюківська, Сновська, Новгород-Сіверська, Городнянська) визначені місцями проведення бойових дій. В області ані дня без обстрілів: мінометних і артилерійських по прикордонних населених пунктах або ж подалі, як-от до Десни чи Прилук, ракетами.

На Чернігівщині прикордонники знайшли диск із документами військової частини рф, яка брала участь у війні проти України 15:20

На носії знаходиться більше сотні гігабайт даних про зенітно-артилерійський підрозділ рф з-під москви: штатно-посадовий розпис з біографіями російських військових, технічна документація озброєння та військової техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини