Заклади культури Чернігівщини. ДОВІДКА
На кінець 2012 р. в 775 клубних закладах області (з них 91,5% – сільські клуби) культурно-освітню діяльність забезпечували 1,6 тис. працівників (1,0 тис. – у сільській місцевості).
У клубах області діяли 3029 колективів аматорського мистецтва (81,1% клубних формувань), що нараховували 28,7 тис. учасників. За рік клубами проведено 98,3 тис. культурно-масових заходів, у т.ч. 5,0 тис. – вистави та концерти аматорського мистецтва. Відвідувачами проведених заходів стали, відповідно, 4193,7 тис. та 727,4 тис. глядачів.
В області діяли 735 бібліотек, в яких було зареєстровано 467,2 тис. читачів, з них 56,8% – у 620 сільських бібліотеках. Забезпечували роботу бібліотек 1,3 тис. працівників. якими за рік було видано читачам 11,3 млн. примірників видань.
Кіно- та відеомережа області нараховували 71 демонстратор фільмів. Кіномережу представляли 65 демонстраторів (15 – у міських поселеннях і 65 – у сільській місцевості).
За рік на кіносеансах побували 62 тис. глядачів. В основному (89,7%) – це міські жителі. Відеомережа нараховувала 5 відеозалів та одну сільську стаціонарну відеоустановку. Відеофільми переглянули 19 тис. осіб, з них 96,8% – у відеозалах.
Продовжували працювати 4 театри, спектаклі яких за рік побачили 197,3 тис. глядачів, у т.ч. 47,4 тис. – на гастрольних виставах поза межами області та України. Із 399 працівників театрів 185 осіб становив художній та артистичний персонал.
Останні новини Чернігівщини
«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34
Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.
Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56
25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».
Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13
Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.