Відбувся ХІІ Всеукраїнський фестиваль “ЧЕРВОНА РУТА – 2011”. Визначено переможців
Легендарний фестиваль "ЧЕРВОНА РУТА” у дванадцяте відкрив нові таланти. Упродовж чотирьох днів пройшло шість заходів.
Фінальні конкурси з 17 по 19 листопада у Київському академічному театрі юного глядача на Липках та Конгрес-холі “Президент Готелю”. А вже 20 листопада у Київському національному академічному театрі оперети відбувся Гала-концерт переможців фестивалю.
У фестивалі взяло участь рекордна кількість фіналістів – 850 молодих виконавців (солісти та гурти) з усіх без винятку областей України, включно з АР Крим, – переможців регіональних відбіркових конкурсів, що пройшли по всій країні протягом 2010 року.
Спеціально для участі у фестивалі молодими виконавцями було створено і виконано близько 300 нових пісень українською мовою. Як завжди участь виконавців у фінальних конкурсах не потребувала жодних вступних внесків.
Фестивальні конкурси пройшли відразу у шести найпопулярніших музичних жанрах: поп-музики, сучасної танцювальної музики, рок-музики, акустичної музики, іншої музики, а також уперше до „ЧЕРВОНОЇ РУТИ” введено новий жанр – український автентичний фольклор, в якому було найбільше учасників – понад 566 осіб.
Фестиваль „ЧЕРВОНА РУТА” ставить перед собою нові, не менш важливі завдання, ніж у 1989 році, коли здійснила справжню музичну революцію, відкривши нову епоху української поп та рок – музики. Тоді фестиваль став місцем народження багатьох яскравих українських артистів, змінивши свідомість цілого покоління людей.
Є сподівання, що переможці „ЧЕРВОНОЇ РУТИ-2011” стануть не менш відомими, ніж Брати Гадюкіни, ВВ, Кому Вниз, Марія Бурмака, Андрій Кузьменко (Скрябін), Табула Раса, Плач Єремії, Сестри Тельнюк, Брати блюзу, Олександр Пономарьов, Руслана Лижичко, Віктор Павлік, Піккардійська Терція, Ані Лорак, Моторолла, Танок на майдані Конго, Тартак, Гайдамаки, Крихітка Цахес, Анастасія Кочетова (Еріка), Олена Кучер (Alyosha), Тетяна Ширко, Млада, Даха Браха, Полікарп, Кораллі та ін., яких відкрила „ЧЕРВОНА РУТА”.
Чернігівці також здобули свої нагороди. Серед них є:
– гурт “Сіверські клейноди” (м. Чернігів) – ІІ премія у жанрі українського автентичного фольклору за напрямком гуртового співу.
– гурт “Соніз” (м. Чернігів) – ІІІ премія у жанрі Рок-музиці.
– гурт “Рейн мен” (м. Чернігів) – ІІІ премія у жанрі Акустичної музики.
– Олена Мельник (с. Дроздовиця Городнянського р-ну) – ІІІ премія у жанрі українського автентичного фольклору за напрямком сольного співу.
– гурт “Витинанки” (м. Прилуки, Чернігівська обл.) – грамота у жанрі українського автентичного фольклору за напрямком виконання обрядів.
Організатори фестивалю:
Міністерство культури України, Дирекція фестивалю.
Останні новини Чернігівщини
Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21
27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.
Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31
Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.
«Діалог із громадами»: представники ТГ Чернігівщини звернулися до міністра охорони здоров'я 16:13
Відбулася друга зустріч «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України за участі заступника керівника Офісу Президента Віктора Микити та керівниці Офісу Конгресу Лілії Пашинної. Цього разу говорили про медицину. Доєднався міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.
Німеччина передала понад сотню генераторів для громад Чернігівщини 15:40
Цього місяця на Чернігівщину від німецьких партнерів надійшли 140 генераторів потужністю від 6,5 до 440 кВт.
Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного у підпалі 15:08
Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного чоловіка, який підозрюється в умисному підпалі господарського приміщення на ґрунті конфлікту з сусідкою.