Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 20:52:30

У Чернігові проходить виставка "Весні на зустріч". ФОТО

11.03.2013   09:09Агенцiя

Днями у бібліотеці-філії №4 (Одинцова 7в) відкрилась виставка „Весні назустріч”.

Поміж інших робіт вирізняється перша виставка Близнюк Галини Василівни. Працює майстриня у дещо незвичному для України стилі, російські „Барині”.

Родом Галина Василівна з селища Радуль – російського старообрядницького поселення у Ріпкинському районі Чернігівської області. Тут склалася своєрідна, багато в чому неповторна духовна і світська культура, яка й досі зберегла багато рис давнини. Деталізація і прискіпливе відношення до деталей дають нам змогу дивитись на „баринь” не як на іграшку. Скоріш як на історичну реконструкцію. Створення кожної роботи це не лише поклик душі, а й кропітка робота з історії і культури рідного краю, дослідження звичаїв свого коріння.

Створені Галиною барині – це символ привітності, гостинності, достатку і благополуччя. „До того ж це жінка, а жінка – це оберіг роду. Вона тепла і світла, радісна і домашня, а іграшка повинна нести в дім радість” – додає майстриня.

Бібліотека ім.Коцюбинського

 

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю 10:54

Бронзову призерку Олімпійських ігор у Токіо, Почесну громадянку Чернігова Олену Костевич та її тренера Ігоря Чередінова з великою радістю зустріли в аеропорту Борисполя.

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства 09:17

Наразі громада міста Чернігова підіймає питання створення притулку для осіб, які зазнали домашнього насильства. Поліція Чернігівської області долучилася до цього процесу, адже спільними зусиллями правоохоронців, громадських організацій, місцевої влади та соціальних служб вдасться якісніше протидіяти домашньому насильству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:46

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 04 серпня по 08 годину 05 серпня 2021 року

5 серпня - Міжнародний день світлофора

5 серпня - Міжнародний день світлофора 08:41

Перший світлофор був винайдений Джеєм Найтом і був встановлений в 1868 році у Лондоні біля будівлі парламенту.