Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 10:47:46

Фестиваль "Гоголівка-перезавантаження" відбудеться у квітні

01.03.2013   10:04Агенцiя

Навесні 2008-го року в Ніжині пройшов перший літературно-мистецький фестиваль «Гоголівка».

За п’ять попередніх років фестиваль добре прижився, обріс традиціями, знайшов постійних учасників і навіть прославився серед молодих українських поетів і письменників. Минулого року була «Гоголівка – четвертий вимір», цієї весни буде «Гоголівка – перезавантаження». Разом з такими відмінностями у назві організатори вносять зміни в програмі кожного наступного фестивалю, аби дивувати гостей та учасників. Але головне залишається незмінним і на декілька днів Ніжин готовий прийняти всіх молодих, творчих і талановитих.

Офіційної інформації про цьогорічний літературно-мистецький фестиваль «Гоголівка» у дівчат-організаторів поки що небагато, бо остаточний план заходів ще тільки розробляється. Що вже точно відомо, так це те, що фестиваль проходитиме два дні – 19-го і 20-го квітня. Зареєструватися учасники можуть хоч зараз ВКонтакті на особистій сторінці співорганізатора Віктора Татарина. Дівчата пообіцяли по можливості врахувати і виправити організаційні недоліки минулої «Гоголівки», коли учасників селили в будинок для літніх людей.

Як і в попередні роки, фестиваль мають відвідати відомі сучасні українські поети і письменники, такі як Леонід Горлач, Анна Малігон, Сергій Пантюк та інші. В рамках фестивалю пройде цілий ряд мистецьких і літературних конкурсів: конкурс непізнаних поетів, художників-ілюстраторів, авторів відеороликів на вірші та дуелі поетів, коли на сцені перед публікою учасники стріляють один в одного влучними поетичними рядками. Одним словом, планується багато усякого цікавого та незвичного.

Для тих, хто не пише вірші і не співає, започатковані майстер-класи з сучасного рукоділля і святкова торгівля. А ще буде поетичний аукціон, коли гроші за продані особисті речі відомих людей підуть на допомогу дітям-сиротам. Тобто плани на цей фестиваль у студенток-організаторів великі. Щоправда, як завжди, не вистачає грошей на їх здійснення, а тому ведеться постійний пошук спонсорів.

ЧОДТРК "Сівер-Центр"

Останні новини Чернігівщини

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.

Народжуваність на Чернігівщині у 2020 році. ДОВІДКА

Народжуваність на Чернігівщині у 2020 році. ДОВІДКА 10:33

У 2020 році в Чернігівській області народилися 5925 малюків (3010 хлопчиків та 2915 дівчаток). Щоденно на світ з’являлися, у середньому, 16 немовлят. Дві третини дітей народилися у містянок.

У Чернігові сформують підрозділ тероборони

У Чернігові сформують підрозділ тероборони 10:26

Про формування в Чернігові підрозділу територіальної оборони 13 квітня на розширеній нараді в Чернігівській міській раді повідомив військовий комісар міста Олег Гончарук.

Велике будівництво на Чернігівщини: міст через Остер - один із семи, які оновлюється під час ремонту траси Р-67

Велике будівництво на Чернігівщини: міст через Остер - один із семи, які оновлюється під час ремонту траси Р-67 09:21

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг в Чернігівській області.

Чернігівщина серед найкращих з розвитку олімпійського руху у всеукраїнському рейтингу НОК України

Чернігівщина серед найкращих з розвитку олімпійського руху у всеукраїнському рейтингу НОК України 09:27

13 квітня відбулося засідання Комісії «Осередки НОК» Національного олімпійського комітету України. Зустріч в онлайн-форматі пройшла під головуванням очільника Комісії Володимира Ковальова.