Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 08:21:41

Міський конкурс “Читаюча родина-2013” вже втринадцяте проводиться в Чернігові

26.02.2013   07:39Агенцiя

Міський конкурс “Читаюча родина-2013” вже втринадцяте проводиться в Чернігові спільно відділом у справах сім’ї та молоді, управлінням освіти міської ради та обласною бібліотекою для дітей ім. М. Островського.

Цього року в конкурсі взяли участь 17 родин. І тур засвідчив великий творчий і читацький потенціал і батьків, і дітей, багате й різноманітне коло читання дітей і дорослих. Дуже цікаві творчі роботи учасників – відгуки дітей на улюблені книги українських авторів та розповіді батьків про традиції читання в родині.

Визначені 8 родин-фіналістів : Антоненко (школа № 7), Морські (школа № 9), Руденко (школа № 12), Єрченко (ліцей №22), Коноваленко (школа № 28), Дайнеко (школа № 29), Стрілюк (школа № 30), Бойко (школа № 33). Вони змагалися в фіналі конкурсу в обласній бібліотеці для дітей ім. М. Островського за перемогу 23 лютого, взяли участь у краєзнавчому конкурсі “Що? Де? Коли? В Чернігові”, у контрольній з української мови. Всі дуже цікаво і яскраво презентували свої родини: співали, читали власні вірші, представили інсценований уривок із “Кайдашевої сім’ї” І.Нечуя-Левицького, навіть пригощали караваєм. Найцікавіше, що найменшим учасникам, членам родин-фіналістів, виповнилося 11 місяців та 2,5 роки. А член журі, відома дитяча письменниця Тетяна Пакалюк, всім дітям-учасникам подарувала свої книжки.

Журі було дуже складно визначити переможців, адже тут переможених не було. Однакову кількість балів набрали три родини, вони і посіли перше місце родина Бойко, родина Морських і родина Руденко. Всі фіналісти були нагороджені пам’ятними призами.

Міський конкурс – це можливість спілкування, нових знайомств з цікавими людьми, книгами, авторами. Організатори конкурсу вдячні всім родинам-учасникам за творчість і бажають нових успіхів!


За інформацією відділу у справах сім’ї та молоді міської ради

Останні новини Чернігівщини

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад 18:56

Постанову підтримали усі члени Комісії.

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми "U-LEAD" розповів про свою роботу громадам 15:45

«Місцеве самоврядування глибоко укорінене у демократичній ментальності українців, що документально було виражено у Магдебурзькому праві ще 600 років тому. Громади Прилук, Березної та Чернігова, представники яких сьогодні є учасниками нашого заходу, вже тоді були наділені цим правом.

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений 15:35

Капітальний ремонт вулиці Героїв Чорнобиля, які виконувався у два етапи протягом двох років, завершується. Протягом цього тижня тут вкладали верхній шар асфальтного покриття.

Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян

Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян 15:28

Анатолій Лінник провів черговий особистий прийом громадян. Це ще один елемент відкритості влади та здійснення постійного діалогу з громадою.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков з робочою поїздкою відвідав Чернігівщину

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков з робочою поїздкою відвідав Чернігівщину 15:20

Дмитро Разумков відвідав Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» у місті Батурин, заклад дошкільної освіти № 3 «Дитяча Академія», ТОВ «ПЕТ Технолоджиз» та Чернігівську швейну фабрику «Елегант», Центр підтримки підприємництва, інновацій та стартапів.