Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 06:20:12

Чернігівці першими у Європі побачили нову шоу-програму “Тбілісі Біг-Бенд”

21.11.2011   07:16

Чернігівці першими не лише в Україні, а й в інших країнах Європи побачили нову шоу-програму грузинського оркестру “Тбілісі Біг-Бенд”.

Тур Європою тбіліські музиканти-віртуози разом з солістами Ольгою Крюковою та Борисом Бедіа розпочали саме з нашого міста.

Щоправда глядачам довелося трохи понервувати – концерт затримали майже на 40 хвилин, але тільки-но на сцені з’явився блискучий тбіліський оркестр – публіка здатна була пробачити все. І невдоволені перешіптування змінилися на гучні оплески.

У їх виконанні навіть безсмертні світові хіти отримали неповторний грузинський колорит. Коли ж зазвучали улюблені грузинські та українські пісні публіка вибухнула оваціями.

Концертний оркестр мерії м. Тбілісі став одним з найкращих на Всеєвропейському фестивалі у Монте Карло, його дерижер і один з керівників Гіві Гачечиладзе займає почесне місце серед ста найкращих оркестровщиків світу.

Сьогодні в оркестрі успішно поєднуються грузинський темперамент та українське бельканто Борис Бедіа та Ольга Крюкова. У їх голоси закохуються з перших хвилин.

http://www.newch.tv/profile_main2.php?itemid=1752

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 10 нових випадків COVID-19

Виявлено 10 нових випадків COVID-19 16:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 19 червня в області зафіксовано 10 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб 16:35

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 19 червня в області першою та другою дозою щеплено 51 269 людей.

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки 13:33

Оперативне командування «Північ» отримало видання Українського інституту національної пам’яті та іншу книжкову продукцію, яку видано коштом державного бюджету.

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону 13:20

Минає червень, і творчий колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка готується до гідного завершення свого 95-го, себто ювілейного, театрального сезону.

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям?

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям? 13:13

Винагорода за трудову діяльність є обов’язковою й необхідною умовою будь-якого робочого процесу, а систематичне та тривале порушення цієї норми – привід для зустрічі працівника та роботодавця у залі суду.