Оркестри Держспецтрансслужби вирушають у музичне турне Німеччиною
10 концертів і понад 50 тисяч глядачів - з 15 січня військовий оркестр 8 Чернігівського навчального центру Держспецтрансслужби вже встиг побувати у 9 містах Німеччини.
Музики відвідали - Саарбрюкен, Людвігшафен, Франкфурт-на-Майні, Хемніц, Магдебург, Брауншвейг, Дортмунд, Оберхаузен, Вюрзбург. Ексклюзивна і запальна програма військових музикантів викликала справжній фурор у гостей і зірвала бурю аплодисментів. Дехто з глядачів навіть підспівував в такт музиці.
Найближчим часом, музики планують виступити перед колективом посольства України у Німеччині.
Керівник оркестру - військовий диригент майор Держспецтрансслужби Микола Смаль. Музичне турне Німеччиною організовано за рахунок приймаючої сторони, після феєричного і успішного виступу музик на фестивалі "Берлін-Тату-2012".
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.